True Love
Powrót do listy

True Love

True Love

W True Love nie ma miejsca na intrygi czy strategie – wygrają tylko prawdziwe uczucia. A szczerość tych intencji zostanie zbadana przez biegłego sądowego, za pomocą wykrywacza kłamstw. Uczestnicy poznają wyniki testu dopiero podczas Ceremonii Prawdy w obecności wszystkich pozostałych mieszkańców. Często będzie to niełatwy moment, zwłaszcza dla tych, którzy mijali się z prawdą. Pozostali mieszkańcy będą mieli natomiast szansę od razu dopytać o nurtujące ich kwestie. Z tą nowo zdobytą wiedzą przystąpią do Ceremonii Miłości, podczas której zdecydują z kim ​mają szansę na prawdziwe uczucie.

 

W roli prowadzącej debiutująca w tej roli Edyta Zając, która będzie dla uczestników dużym wsparciem. Nie zabraknie szczerych rozmów oraz dużych emocji i wzruszeń.

Singlom w trakcie całego programu towarzyszyć będzie również Głos Serca, znany widzą z innego formatu TVN7.. W True Love dzięki rozsądkowi i wrodzonemu poczuciu humoru stanie się dla nich przewodnikiem i przyjacielem, który potrafi wysłuchać i doradzić.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
tvnpix