20 maja: "Wakacje w Las Vegas"

"Wakacje w Las Vegas": Griswoldowie i hazard
"Wakacje w Las Vegas": Griswoldowie i hazard
Nikt nie potrafi zaplanować rodzinnych wakacji lepiej niż Clark Griswold (Chevy Chase). Tym razem, jako cel podróży, Clark wybiera amerykańską stolicę hazardu - Las Vegas.

Miasto kusi Griswoldów ogromną ilością atrakcji; można tu oddać się hazardowi w jednym z licznych kasyn, można podziwiać występy sceniczne trup teatralnych albo wziąć cichy i szybki ślub. Można wreszcie wspiąć się na pobliską Zaporę Hoovera albo zaszyć się w jednym z urządzonych na wysoki połysk apartamentów hotelowych. Wesoła rodzinka nie odmawia sobie żadnej z tych przyjemności. Jednak, czy po takiej dawce wrażeń i emocji Griswoldowie docenią jeszcze wagę rodzinnych więzów i czy uda im się wrócić razem do domu?

Film w reżyserii Stephena Kesslera, to szalona komedia sytuacyjna, której największą zaletą jest brawurowa gra znakomitego komika Chevy Chase'a. Reżyser zgromadził na planie doskonałą ekipę filmową, która zadbała o to, żeby pokazać najbardziej widowiskową, barwną i oszałamiającą twarz Las Vegas z całym jego zgiełkiem i obezwładniającą żądzą pieniądza. Film Kesslera jest już czwartym obrazem ukazującym wakacyjne przygody rodziny Grisswoldów. Pierwszy film, zatytułowany National Lampoon's Vacation, został nakręcony w 1981 i, podobnie jak w trzech pozostałych, wystąpiła w nim główna para aktorów (Ch. Chase i B. D'Angelo).

EMISJA TVN 7:

sobota, 20 maja, 19:00

podziel się:

Pozostałe wiadomości