"39 i pół" w TVN 7!

39 i pół
39 i pół
Darek Jankowski, lat 39 i pół, wieczny chłopiec, fan punk rocka, żużla oraz swojego fiata – Kazika. Tak w skrócie można określić głównego bohatera serialu „39 i pół”, którego losy od 20 maja będzie można śledzić w TVN 7.

Darek Jankowskito facet wielu pasji. Pewnego poranka budzi się obok swojej ponętnej partnerkiKaśki i postanawia, że ostatnie pół roku przed wejściem w tzw. wiek średni poświęci na to, by wprowadzić swoje życie na właściwe tory.

Zaczyna od kilku radykalnych, jak na lekkoducha, decyzji. Na szczycie listy zadań znajdzie się powrót do opuszczonej przed laty żony i syna oraz znalezienie uczciwego sposobu zarobkowania. Naturalnie, nikt nie mówił, że będzie łatwo, przeciwnie - będzie pot i będą łzy!

Żona –Anka delikatnie mówiąc nie rzuca mu się w ramiona, syn – Patrykma go za chodzący obciach, a aktualny facet Anki – Tomaszchętnie by się go pozbył. Na szczęście Darek wie, że "punk not dead" i nie traci rezonu. Nomen omen to właśnie muzyka sprawi, że jego życie zmieni się diametralnie…

EMISJA: TVN 7, dni powszednie o godzinie 18.00

podziel się:

Pozostałe wiadomości