4. sezon "Detektywa Monka" w TVN 7!

Detektyw Monk
Detektyw Monk
Źródło: Gallery
Nieprzeciętnie spostrzegawczy detektyw Adrian Monk cierpiący na nerwicę natręctw powraca w IV sezonie na antenę TVN 7. Emisja serialu „Detektyw Monk” od 13 września br. w dni powszednie o godzinie 18:00.

Adrian Monk to bardzo utalentowany detektyw, który na co dzień rozwiązuje kryminalne zagadki z partnerką Natalie. Jedna sprawa jednak nie daje mu spokoju. Morderstwo ukochanej żony.

Jest to jedyne nierozwikłane śledztwo w jego całej karierze. W pierwszym odcinku IV serii Monk będzie musiał zmierzyć się z przeszłością. Pewnego dnia, Natalie dostrzega Trudy Monk - nieżyjącą żonę Monka. Tak przynajmniej się jej wydaje. Trudy siedzi w restauracji ze starszym od siebie mężczyzną, Zachem Ellinghousem. Natalie słyszy, jak Trudy mówi Zachowi, że sfingowała swoją śmierć, by ochronić swoją rodzinę przed niebezpieczną grupą ekstremistów, o których napisała kiedyś artykuł prasowy. Teraz wychodzi z ukrycia, ponieważ musi odszukać klucz, który należał kiedyś do córki Zacha, Janice Ellinghouse. Jak zakończy się ta sprawa? Czy Trudy okaże się być prawdziwą żoną Monka, a może to uzurpatorka, która za wszelką cenę będzie chciała skomplikować życie serialowego detektywa?EMISJA: TVN 7, poniedziałek - piątek, godzina 18:00

Źródło zdjęcia głównego: Gallery

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!