7 marca: "Morderstwo doskonałe"

"Morderstwo doskonałe"
"Morderstwo doskonałe"
Doskonały, trzymający w napięciu thriller o miłości, zdradzie i żądzy zemsty. Milioner Steven Taylor (Michael Douglas) osiągnął w życiu wszystko. Ma pieniądze, władzę i piękną żonę, Emily (Gwyneth Paltrow). Pewnego dnia Steven dowiaduje się, że jego żona ma romans. Postanawia się zemścić. Obmyśla perfidny plan, dzięki któremu zdoła ukarać Emily i jej kochanka. Zapomina jednak, że nie ma zbrodni doskonałej.

Człowiek tak wpływowy i bogaty jak Steven Taylor nie zniósłby nawet myśli o porażce, a co dopiero wiadomości o zdradzie własnej żony. A jednak piękna i bogata Emily, która na co dzień udaje kochającą żonę, w rzeczywistości darzy uczuciem kogoś innego. Jej kochankiem jest kontrowersyjny artysta David Shaw (Viggo Mortensen).

Gdy Steven zdobywa wystarczającą ilość dowodów potwierdzających niewierność żony, postanawia zemścić się na niej i jej kochanku. Nie wpada jednak w złość i nie rzuca się na nich, by dokonać krwawej zemsty, wręcz przeciwnie, powoli i bardzo dokładnie opracowuje plan zbrodni doskonałej. Gdy wszystkie szczegóły są już dopracowane, plan zostaje wprowadzony w życie i wtedy właśnie okazuje się, że to ono pisze naprawdę zaskakujące scenariusze.

EMISJA TVN 7:

wtorek, 7 marca, 20:00

podziel się:

Pozostałe wiadomości