"Czarne lustro": aktor między fikcją a rzeczywistością

6
Zwiastun 6. odc. "Czarnego lustra"

Głównym bohaterem odcinka jest niebieski miś Waldo. Udając postać z programu edukacyjnego dla dzieci,przeprowadza wywiady z politykami i innymi osobistościami życia publicznego, by później robić sobie z nich mniej lub bardziej eleganckie żarty. Jego animatorem i głosem jest Jamie Salter, który nigdy nie zdobył większej popularności jako komik. Wielka medialna kariera Waldo jest całkowitym przeciwieństwem prywatnego życia Jamie'go, które można uznać za kompletną porażkę.

Kiedy kierownictwo stacji postanawia, że Waldo powinien dostać własny program, żartobliwie pada również propozycja, aby wystawić misia jako kontrkandydata dla konserwatywnego posła Liama Monroe, który kiedyś był gościem programu. Jamie nie czuje się pewnie w świecie polityki i nie jest przekonany do pomysłu, mimo to postanawia uczestniczyć w przedsięwzięciu.

Podczas kampanii wyborczej Jamie poznaje i zakochuje się w Gwendolyn Harris, kandydatce Partii Pracy, która jest wschodzącą gwiazdą swojego klubu. Kiedy za namową doradcy, Gwendolyn zrywa znajomość z Jami'em, aktor nie jest w stanie ukryć niechęci do polityków – karierowiczów. Opinia publiczna, która nie ufa politykom dobrze przyjmuje Waldo, jego poglądy i bezlitosną szczerość. W trakcie kampanii Jamie poznaje tajemniczego człowieka powołującego się na „agencję". Proponuje Jamiemu coś więcej niż lokalną kampanię...

PREMIERA szóstego odcinka "Czarnego lustra" w środę 8 kwietnia o 23:05.

Czarne lustro
6. odc. "Czarnego lustra"
6. odc. "Czarnego lustra"
6. odc. "Czarnego lustra"
6. odc. "Czarnego lustra"
+15
Zobacz galerię

Czarne lustro

Powtórka odcinka:

piątek, 10 kwietnia, 2:10

podziel się:

Pozostałe wiadomości