"Czerwony Orzeł 2" w TVN 7

Czerwony orzeł
Czerwony orzeł
Kontynuacja przygód Czerwonego Orła, zamaskowanego mściciela, który broni miejscowej ludności, tocząc walkę z przestępczością i złem już od 18 września w TVN 7.

Akcja serialu rozgrywa się w ok. 1660 roku podczas panowania Filipa VI. Głównym bohaterem jest Gonzalo de Montalvo z zawodu nauczyciel. Traumatyczne przeżycie z przeszłości jakim jest śmierć żony w jego własnych ramionach skłania mężczyznę do wymierzenia sprawiedliwości i podjęcia decyzji o działaniu pod pseudonimem Czerwony Orzeł. Pragnie on odszukać morderców swojej żony oraz bronić miejscowej ludności. W ciągu trzech miesięcy od śmierci żony w domu Gonzala sprawy się komplikują. Jego syn, Alonso pisze do swojej ciotki z prośbą, aby przyjechała im pomóc. Sytuacja w mieście też nie przedstawia się najlepiej. Ludzie cierpią z powodu głodu. Okazuje się, że ktoś blokuje dostawy żywności.

Jednym z wyzwań, jakiemu będzie musiał stawić czoła Czerwony Orzeł w nowej serii jest odkrycie kto jest głównym prowodyrem tej akcji i działanie w celu przywrócenia głodującej ludności dostaw pożywienia. Oprócz tytułowego bohatera akcję serialu urozmaicają postacie, które przybliżają widzowi nie tylko historię zmagań ze spiskowcami, ale także trudy i problemy, jakie dotyczyły ludzi żyjących w tamtych czasach.Emisja: TVN 7, od poniedziałku do piątku, godzina 15.55

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!