Darek kończy 40 lat w TVN 7

"39 i pół"
"39 i pół"
Od 7 czerwca w TVN 7 – drugi sezon serialu komediowego „39 i pół”. W najnowszej serii Darek kończy 40 lat. Jak potoczą się jego losy po przekroczeniu magicznej granicy wieku?

Pierwszy odcinek nowej serii zaczyna się w momencie, kiedy Darek przygotowuje się do swoich czterdziestych urodzin. Jest teraz świeżo upieczonym i bardzo zajętym prezesem firmy fonograficznej "Dirty Track".

Tymczasem szef Anki - Stanisław wykorzystuje każdą sposobność, żeby z nią porozmawiać, ale ona ma zaprzątniętą głowę czymś zupełnie innym - razem z Patrykiem planują niespodziankę.

W dniu urodzin Darek przeprowadza rozrachunek życiowy ze swoim lustrzanym odbiciem w łazience. Wszystko mu się udało. Gratuluje sobie ukochanej kobiety, wspaniałego syna, sukcesu zawodowego i fantastycznego wyglądu. Nawet przyjaciół ma doskonałych. Paula dzwoni aż z Barcelony, by odśpiewać mu "Happy Birthday".

W salonie samochodowym Darek przymierza się do nowego, luksusowego auta. Jednak nie jest przekonany czy powinien odstawić Kazika do lamusa. Wieczorem w karczmie czeka na Darka wielka niespodzianka. Dekoracje, fajerwerki, przyjaciele i rodzina. Zespół na scenie śpiewa "Sto lat". Atmosferę wzruszenia i radości psuje dopiero przybycie Kaśki z jej prezentem urodzinowym…EMISJA: TVN 7, dni powszednie, godzina 18.00

podziel się:

Pozostałe wiadomości