"Detektywi" na antenie TVN 7

Maciej Friedek, Marzena Fliegel, Krzysztof Dziób
Maciej Friedek, Marzena Fliegel, Krzysztof Dziób

Od 17 kwietnia codziennie o godz. 15:55 i 16:30 w TVN 7 (pierwszy odcinek 17.04 wyjątkowo o 17:30) będziecie mogli przypomnieć sobie odcinki hitowego serialu TVN typu docu-crime "Detektywi".

Tytułowymi detektywami są m.in. policjanci z wieloletnim doświadczeniem, którzy odeszli z pracy w policji i prowadzą wspólnie biuro detektywistyczne.

Marzena Fliegel i Maciek Friedek pracowali już razem jako policjanci, dołączył do nich Krzysztof Dziób. W rozwiązywaniu spraw pomagają im asystenci. Ale nie tylko – detektywi mają siatkę informatorów oraz współpracowników: to lekarz sądowy, prawnicy, biolodzy, laboranci. Często prowadzona sprawa wymaga konsultacji z psychologiem, a nawet jasnowidzem, wróżką czy grafologiem. Nasi detektywi zbierają informacje, prowadzą czasem wielogodzinne obserwacje, często wcielają się w fikcyjne role.

Nasze biuro otrzymuje przeróżne zlecenia, nieraz zaskakujące nie tylko widza, ale i samych detektywów. Do standardowych należą poszukiwania zaginionych osób, rzeczy, zlecenia małżeńskie, porwania.

Detektywi z naszego biura mają „nosa” i duże doświadczenie, nie boją się niekonwencjonalnych metod i są otwarci na wszystkie zlecenia. Dlatego tak często osiągają sukces, ale jak to w życiu bywa ponoszą czasem porażki. Jedyne, co pozostaje niezmienne, to emocjonalne zaangażowanie naszych detektywów w każdą z prowadzonych spraw. Oni po prostu muszą dotrzeć do prawdy, są profesjonalistami.

Oglądajcie "Detektywów" w TVN 7!

"Detektywi"
Roksana Rogus, Marcin Halbiniak
Marcin Halbiniak
Roksana Rogus
Karolina Lutczyn, Alicja Kalinowska
+6
Zobacz galerię

"Detektywi"

podziel się:

Pozostałe wiadomości