Dokument w TVN 7: "Wysoka seksowna blondynka"

Wysoka
Wysoka

Gdy Thomas Montgomery, żonaty pracownik fabryki niedaleko Nowego Jorku zaczyna grać w gry online, nie spodziewa się, że otrzyma tu znacznie więcej niż zwyczajną rozrywkę na którą miał nadzieję. Zagaduje do niego piękna nastolatka, pod pseudonimem talhotblond, która wysyła mu swoje seksowne zdjęcie i prawdziwa gra dopiero się rozpoczyna. Nie zdradzając swojej realnej i średnio atrakcyjnej tożsamości, Thomas podszywa się pod 18-letniego żołnierza, który męsko broni chwały kraju w Iraku.

Romans rozwija się w najlepsze, aż do czasu, gdy żona Thomasa odkrywa prawdę i go demaskuje. Talhotblond czując złość i rozczarowanie, w ramach zemsty nawiązuje znajomość ze współpracownikiem Montgomerego, 22-letnim Brianem, który nie tylko jest młody i przystojny ale co najważniejsze, mówi prawdę. Talhotblond dobrze bawi się jednym i drugim, nastawiając ich przeciwko sobie, aż eskalacja emocji przybiera niespodziewany obrót spraw. Brian zostaje zamordowany przez zazdrosnego Thomasa.

Koniec tej smutnej historii niestety ma jeszcze jeden niespodziewany zwrot akcji, a wszystko to wydarzyło się przez jedną dziewczynę, której nawet nikt nie poznał osobiście…poniedziałek, 30 maja, 21:55

"Wysoka seksowna blondynka"

"Wysoka seksowna blondynka"

podziel się:

Pozostałe wiadomości