Hitowy serial "Chuck" w TVN 7!

"Chuck"
"Chuck"
13 kwietnia o godzinie 17.30 na antenie TVN 7 – premiera serialu komediowego „Chuck”. Główny bohater za sprawą przypadku staje się najcenniejszym agentem w szeregach służb specjalnych. Co wyniknie z tego nieporozumienia? Emisja serialu w soboty po południu

Dobiegający trzydziestki Chuck Bartkowski (Zachary Levi) miłośnik gier komputerowych i pracownik sklepu z elektroniką, pewnego dnia otrzymuje zaszyfrowany e-mail. Wkrótce potem okazuje się, że umysł Chucka zapamiętał wszystkie najważniejsze i najlepiej strzeżone tajne informacje gwarantujące bezpieczeństwo świata. Z taką wiedzą Chuck musi porzucić dotychczasowe zajęcie i zacząć walkę ze światowym terroryzmem w obronie swojego kraju. Najcenniejszy spośród agentów, Chuck dostaje specjalną ochronę. O jego bezpieczeństwo dbają przedstawiciel Agencji Bezpieczeństwa Narodowego, John Casey (Adam Baldwin) i agentka specjalna CIA, Sarah Walker (Yvonne Strahovski). W oczach Chucka - Sarah jest ucieleśnieniem idealnej kobiety. Dotychczasowy najlepszy kumpel Chucka, Morgan Grimes (Joshua Gomez), uważa, że to z powodu Sary, Chuck nie ma już czasu dla kumpli. Podobnego zdania są nadopiekuńcza siostra Chucka, Ellie (Sarah Lancaster) oraz jej narzeczony kapitan Awesome (Ryan McPartlin). Chuck, aby zachować pozory, że w jego życiu nic się nie zmieniło musi nadal przychodzić do pracy do sklepu Buy More i wykonywać polecenia swego szefa, Wielkiego Mike'a (Mark Christopher Lawrence). Jak również znosić towarzystwo pozostałego personelu, w skład którego wchodzą Lester (Vik Sahay), Jeff (Scott Krinsky) oraz Anna (Julia Ling).

Emisję serialu "Chuck" w TVN 7 zaczynamy od sezonu drugiego. Bohaterski Chuck powraca w nim, aby powstrzymać Colta (Michael Clarke Duncan), który usiłuje przejąć urządzenie szyfrujące. Kiedy Chuck pomyślnie wykonuje zadanie dochodzi do wniosku, że wreszcie może zacząć normalne życie. Umawia się z Sarą na prawdziwą randkę. Chuck nie wie, że dopóki będzie wykonywał tajną misję, o swoim życiu prywatnym powinien zapomnieć. Aby Chuck nie skomplikował sobie życia, Casey musi czuwać nad rozwojem sytuacji. W tym samym czasie Morgan znajduje sposób na wyszukiwanie pracowników, przy użyciu nowoczesnej techniki.

"Chuck"
"Chuck"
"Chuck"
"Chuck"
"Chuck"
+6
Zobacz galerię

"Chuck"

podziel się:

Pozostałe wiadomości