Takiego wyniku nie spodziewała się Agnieszka z Jędrkiem. Test wiedzy o partnerze

Hotel Paradise 8: Test wiedzy o swoich partnerach!
Czas na test wiedzy o swoich partnerach! Która para zna się najlepiej?

Które pary uzyskały najwięcej punktów w teście wiedzy o sobie?

Nowy dzień w Hotelu Paradise przyniósł nowe wyzwania. Uczestnicy wzięli udział w grze, której stawką był niezwykle ważny przywilej - wygrana para nie brała udziału w kolejnej konkurencji i tym samym zapewniała sobie bezpieczeństwo. Po raz kolejny triumfowali Ada i Bartek, którzy w ostatnich dniach dominują w rozgrywkach i nie dają innym szans. Tym samym para z automatu ma zapewnione miejsce w Uber Pandorze.

Pozostałe trzy pary czekał test wiedzy o swoich partnerach. Agnieszka i Jędrek, Natalia i Michał oraz Emilia i Oskar zawalczyli o miejsce w Uber Pandorze. Znajomość swojego partnera decydowała o tym, kto opuści Hotel. Pytania dotyczyły m.in. imion rodziców, wybaczenia zdrady, a także największych lęków uczestników. Okazało się, że Michał panicznie boi się żab! Natalia wskazała natomiast, że partner obawia się spadku formy. Michał przyznał, że faktycznie jest to coś, co również napawa go strachem.

Hotel Paradise 8: Komu poszło najlepiej na teście wiedzy?

Kto pożegnał się z programem tuż przed Uber Pandorą?

Najlepiej w tej konkurencji poradzili sobie Natalia i Michał, którzy zdobyli aż 18 na możliwych 20 punktów. Drugie miejsce zajęli Agnieszka i Jędrek z sumą punktów 13. Niestety, Emilia i Oskar z wynikiem 11 punktów musieli pożegnać się z programem.

Już w poniedziałek Ada i Bartek, Aga i Jędrek oraz Natalia i Michał podczas Uber Pandory zawalczą o miejsce w finale! Jak im pójdzie? Jakie pytania zadadzą i uczestnicy? Kto będzie miał szansę stanąć na ścieżce lojalności?

Oglądajcie Hotel Paradise w TVN7 I player.pl, aby poznać dalsze losy uczestników!

Hotel Paradise 8: Które trzy pary wezmą udział w Uber Pandorze?

Autor: M. Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości