Programy na wiosnę w Siódemce!

Zobacz, jakie programy czekają nas w wiosennej ramówce!
Na wiosnę wyruszymy na poszukiwania miłości w "Ślub od pierwszego wejrzenia", a także damy się wplątać w sieć intryg i miłosnych rozgrywek na Zanzibarze w "Hotelu Paradise".
Hotel Paradise 3
Hotel Paradise 3

W 3 edycji „Hotelu Paradise” uczestnicy oraz widzowie przeniosą się na egzotyczny Zanzibar! Żar tropików, błękitne fale oceanu i przebojowi single oraz singielki. Gorący będzie nie tylko klimat, ale też atmosfera podczas ich pobytu na zapierającej dech w piersiach wyspie. Czy przylecą z konkretnym planem czy postawią na spontaniczność? Zimna kalkulacja czy gorąca fala namiętności? Miłość czy pieniądze? Jedno jest pewne – w przygodzie życia będzie im towarzyszyć zjawiskowa Klaudia El Dursi oraz niezawodny Pan Lektor.

Poprzednie sezony programu pokazały, że nikt nie jest w stanie przewidzieć ile potrwa jego rajska przygoda. Tym razem będzie jeszcze ciekawiej, gdyż w „Hotelu Paradise” pojawi się dużo więcej mieszkańców. A to oznacza o wiele więcej zwrotów akcji, zauroczeń, pokus, paktów, a nawet intryg. Na co postawią uczestnicy? Serce czy rozum? Nie możemy przecież zapominać, że stawką jest nie tylko miłość, ale także wysoka wygrana. Czasem te dwie rzeczy mogą nie iść ze sobą w parze. I co wtedy? Jak poradzą sobie mieszkańcy z tym dylematem? Podczas rajskich rozdań będą łączyć się w pary i decydować o swoim być albo nie być w programie. Single, którym to się nie uda, opuszczą Hotel. Para finałowa stanie na Ścieżce Lojalności. To będzie chwila prawdy. Kto kierował się szczerym uczuciem, a kto prowadził wyrachowaną grę.

Odwiedzamy Klaudię El Dursi na Zanzibarze!

Pierwszego dnia w raju zamieszka dziewięcioro uczestników. Każdy z nich to silna indywidualność. Każdy z nich z czystą kartą. Jednak tuż po przekroczeniu progu Hotelu, karty zaczną się zapisywać. I nawet najmniejsze wydarzenie, niespodziewana sytuacja mogą zaważyć na ich dalszych losach.

Pobyt na wyspie to istny emocjonalny rollercoaster. Nikt nie wie, co przyniesie kolejny dzień, a jak pokazały poprzednie edycje, sytuacja potrafi się zmienić o 180 stopni w ciągu zaledwie kilku chwil. Tym razem emocji i zaskakujących zwrotów akcji z pewnością będzie jeszcze więcej. A to wszystko za sprawą nowego elementu programu, którym jest Rajska Wyrocznia. Na czym ona polega? Zanim uczestnicy dokonają ostatecznego wyboru partnera podczas Rajskiego Rozdania, mogą zadać Klaudii jedno pytanie dotyczące wydarzeń dziejących się w domu. Od teraz żadne sekrety nie będą bezpieczne!

3

Kto znajdzie tu miłość? Kto przyjechał tylko po to aby spędzić wakacje na egzotycznej wyspie? Komu nie drgnie powieka podczas kolejnych zadań? W tym programie może się zdarzyć wszystko, a z pozoru najbardziej beznadziejna sytuacja może okazać się szansą na sukces lub miłość.

W najnowszym sezonie na widzów czeka jeszcze więcej odcinków!

PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK, 20:30

"Hotel Paradise" możecie oglądać w player.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROGRAMIE >

ZAJRZYJ NA FANPAGE PROGRAMU NA FACEBOOKU >

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM PROGRAMU >

Ślub od pierwszego wejrzenia
Ślub od pierwszego wejrzenia

W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniego partnera jest coraz trudniejsze. „Ślub od pierwszego wejrzenia” to budzący ogromne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. W piątej edycji uwielbianego przez widzów reality show zobaczymy nie tylko nowe pary, które zdecydowały się poznać swoją drugą połówkę dopiero przed ołtarzem. Producenci przygotowali też kilka niespodzianek dla fanów formatu i wprowadzili do jego formuły trochę nowości.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Magdalena Chorzewska idealnie sprawdza się w roli swatki

Po przeanalizowaniu tysięcy zgłoszeń, setkach rozmów oraz badań psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód.

Ślub od pierwszego wejrzenia w Siódemce!

Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, czy wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?

PIĄTEK, 20:30

"Ślub od pierwszego wejrzenia" możecie oglądać w player.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROGRAMIE >

ZAJRZYJ NA FANPAGE PROGRAMU NA FACEBOOKU >

podziel się:

Pozostałe wiadomości