Jesień w TVN7 pełna seriali!

Jesień w TVN7 pełna seriali!
Jesień w TVN7 pełna seriali!

Co będziemy mieli okazję obejrzeć już tej jesieni w TVN7?Kultowe seriale takie jak: „Chirurdzy”, „Dr House”, „Zaklinaczka duchów”. Nowe sezony: „Revolution”, „Tajemnice Laury”. Debiuty: „Rush”, „Olimp” oraz hit z USA, tuż po premierze – „Miasto zła” z Edem Westwickiem w roli głównej! Jesień w TVN7 pełna seriali!

Jeszcze w sierpniu na antenie kanału zadebiutuje drugi sezon „Revolution” (26 sierpnia, godz. 16.00) przedstawiający życie ludzi w świecie, w którym już od dawna nie działają żadne urządzenia elektryczne. Jak potoczą się dalsze losy rodziny Mathesonów zmagającej się nie tylko z brakiem prądu, ale także z radykalną grupą buntowników?

Revolution
Revolution

„Chirurdzy” to absolutny faworyt widzów. Pokochali pracowników szpitala Seattle Grace tak mocno, że producenci właśnie przygotowują premierę dwunastego sezonu filmu. A jak to wszystko się zaczęło? TVN7 już od (1 września, godz. 18.00) rozpocznie emisję pierwszego sezonu losów słynnych lekarzy z Seattle. Nietypowe przypadki medyczne i skomplikowane historie życiowe to zdecydowanie ich największa specjalność.

Chirurdzy
Chirurdzy

„Dr House’a” nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten bezczelny geniusz jest stałym gościem w ramówce TVN7. Nie inaczej będzie jesienią, wtedy pokażemy 4 sezon serialu. Wizyty domowe wybitnego diagnosty – od 11 września, godzina 19.00.

dr House
dr House
Źródło: Episodic

To nie koniec medycznych przypadków i perypetii lekarzy na antenie kanału. Jedną z nowości jesiennych TVN7 będzie „Rush”. Już 6 września (godz. 22.55) widzowie poznają czarującego doktora Williama P. Rusha granego przez Toma Ellisa. Ale to nie jest typowy lekarz w kitlu ze stała posadą w szpitalu. Zgłaszają się do niego pacjenci, którzy swoje problemy ze zdrowiem chcą zachować w tajemnicy. Nietypowy doktor niesie pomoc wszędzie i każdemu – pod warunkiem, że klient w potrzebie zapłaci odpowiednią sumę. Ten tryb pracy na pewno przyniesie wiele nietypowych spotkań, a bohater nie raz wpakuje się w poważne kłopoty. Zwłaszcza, że jego przeszłość da o sobie znać w najmniej oczekiwanym momencie.

RUSH
RUSH

25 września o godz. 16.00 przyjdzie czas na „Zaklinaczkę duchów”. Melinda Gordon od dziecka potrafi porozumiewać się ze zmarłymi. Bardzo często proszą ją o pomocw załatwieniu różnych spraw, których nie zdążyli dopilnować za życia. „Zaklinaczka duchów” ma przez to sporo problemów, ale zrobi wszystko, żeby jej nietypowi goście zaznali wreszcie spokoju.

Zaklinaczka duchów
Zaklinaczka duchów
Źródło: TOUCHSTONE TV

W listopadzie pokażemy drugi sezon „Tajemnic Laury”. Przed ambitną panią detektyw nowe śledztwa i kolejne problemy z wychowaniem dwójki dzieci.

Tajemnice Laury
Tajemnice Laury

Listopad i grudzień to także serialowe premiery. Na początku listopada, tuż po premierze w USA, TVN7 pokaże kryminalny serial „Miasto zła”.Jego akcja rozgrywa się w latach osiemdziesiątych w Los Angeles, w którym rządzą seks, narkotyki, rock and roll oraz brutalni przestępcy. Fabuła opowiada o kulisach śledztwa dotyczącego seryjnych morderstw w okolicach Sunset Strip. W główną postać „Miasta zła” wcielił się Ed Westwick, szerszej publiczności znany z roli Chucka Bassa w popularnej „Plotkarze”. W obsadzie serialu zobaczymy także polską aktorkę Karolinę Wydrę, która zagra panią detektyw pomagającą w śledztwie.

Miasto zła
Miasto zła
Źródło: American Broadcasting Companies, Inc.

W grudniu na antenie TVN7 zadebiutuje „Olimp”. To serial Si-Fi. Jego bohaterem jest młodzieniec, który chce zyskać nieśmiertelność. Aby ją zdobyć musi pokonać liczne przeszkody i wrogów oraz dotrzeć na sam Olimp. To tam skrywany jest dar nieśmiertelności.

OLIMP
OLIMP
podziel się:

Pozostałe wiadomości