Jeszcze więcej filmów w TVN 7!

Luty w TVN 7
Luty w TVN 7

W lutym TVN 7 stawia na dobre kino. Od 2 lutego codziennie od poniedziałku do czwartku będziecie mogli obejrzeć na naszej antenie aż trzy filmy, a w piątek aż cztery!

Emisję pierwszego będziemy zaczynać każdego dnia ok. 18:00, zamiast seriali, które były emitowane o tej porze. Na drugi film zapraszamy punktualnie o 20:00, a na trzeci po emisji wieczornego serialu.

Piątki w lutym będą prawdziwym świętem kinomaniaków i świetnym preludium przed filmowym weekendem, bo tego dnia będziemy emitować aż cztery filmy - jeden po drugim.

Nasze filmowe propozycje na luty to m.in. świetna komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie pt. "Walentynki", film z wielką rolą Piotra Adamczyka "Karol. Człowiek, który został papieżem", "Lepiej późno niż później" z Jackiem Nicholsonem i Diane Keaton, czy dramat z elementami science fiction "Zaklęci w czasie". Nie zabraknie dobrego kina akcji ("Zapłata" z Benem Affleckiem i Umą Thurman) i polskich filmów sensacyjnych ("Świadek koronny" oparty na hitowym serialu TVN "Odwróceni" i "Reich" z Bogusławem Lindą i Mirosławem Baką).

Zmiany czekają także widzów w niedzielne przedpołudnia. Wtedy właśnie będziemy przypominać mocne, głośne na świecie filmy dokumentalne. W tym paśmie zobaczymy: "Złodziejkę diamentów", "Obóz Jezusa", "Kumare: Guru dla każdego" i "Super Size Me".

Filmy w lutym w TVN7
Lepiej późno niż później
Lepiej późno niż później
Lepiej późno niż później
Lepiej późno niż później
+16
Zobacz galerię

Filmy w lutym w TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości