Królowa Przetrwania: Izu Ugonoh poprowadzi nowy reality show playera!

Królowa przetrwania: Izu
Królowa przetrwania: Izu
Już 27 grudnia na platformie Player premierę będą miały dwa pierwsze odcinki programu "Królowa Przetrwania". W roli prowadzącego zadebiutuje znany ze świata sportu Izu Ugonoh!

Kim jest Izuagbe Ugonoh?

Polski sportowiec nigeryjskiego pochodzenia, Mistrz Europy i Świata amatorów w formule K-1, sześciokrotny Mistrz Polski w kick-boxingu. Jako pięściarz stoczył 20 walk z czego wygrał 18. 

Izu urodził i wychował się w Polsce, ma cztery siostry. Rodzina jest dla niego najważniejsza. Dorastał na gdańskiej Żabiance. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku.

Prowadzi swoj podcast „ Punkt zwrotny”. Izu jest miłośnikiem psów i posiada własnego rasy cane Corso. Sport wciąż jest stałym elementem jego życia jednak obecnie spełnia się głównie w roli trenera.

O czym jest program?

12 kobiet znanych z Internetu i programów telewizyjnych typu reality spotka się w Tajlandii w niecodziennych dla siebie okolicznościach – w samym sercu dżungli, bez telefonów i social mediów. Skonfrontują się nie tylko z dziką naturą, ale również ze sobą. Widzowie będą mieli po raz pierwszy okazję zobaczyć, jak prezentują się bez instagramowego filtra! 

Premiera dwóch pierwszych odcinków na platformie Player 27 grudnia. Emisja na antenie TVN7 28 grudnia o godzinie 22.25.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!