"Lekarze" będą przyjmować też w TVN7!

Lekarze
Lekarze
Z końcem maja widzowie będą mieli okazję zobaczyć pierwszy sezon serialu "Lekarze", który do tej pory gościł tylko na antenie TVN.

"Lekarze" to serial medyczny w gwiazdorskiej obsadzie. Na ekranie zobaczymy m. in. Magdalenę Różczkę, Pawła Małaszyńskiego, Danutę Stenkę czy Katarzynę Bujakiewicz. Gościnnie wystąpiły też takie sławy jak Ignacy Gogolewski czy Daniel Olbrychski.

Serial opowiada o losach chirurgów jednego z toruńskich szpitali. Główna bohaterka - Alicja Szymańska (Magdalena Różczka), jest młodą i ambitną lekarką, stawiającą pierwsze kroki w zawodzie. Jest przekonana, że ma opracowany plan na swoje życie, jednak los szykuje jej niespodziankę... Twórcom fabuły zależało na autentyczności stąd w scenariuszu przedstawione zostały prawdziwe przypadki medyczne, spotykane na co dzień w polskich szpitalach. Zarówno aktorzy jak i pozostali twórcy, ekipa, konsultanci medyczni włożyli dużo serca i zaangażowania aby powstał serial, który podbił serca widzów.

Premiera: 26.05.2014, poniedziałek-piątek, godz. 17:00

Seriale medyczne emitowane na antenie TVN7 cieszą się niesłabnącą popularnością- od niedawna emitowany "Szpital" (emisja: poniedziałek- piątek godz. 15:00) osiąga bardzo wysokie wyniki- SHR 7,01%, AMR ponad 137 tys.

podziel się:

Pozostałe wiadomości