Najlepsze seriale tylko w TVN 7!

"Agenci NCIS"
"Agenci NCIS"
Marzec w TVN 7 zapowiada się niezwykle emocjonująco! Po pierwsze, pojawi się wcześniej nieemitowany i długo wyczekiwany serial „Kobra – oddział specjalny”. Po drugie, na antenie zagoszczą premierowe odcinki najlepszych zagranicznych seriali. Po trzecie, nie zabraknie dobrego humoru, kina akcji, medycznych zagadek, nieprzewidywalnych romansów oraz plejady popularnych aktorów z pierwszych stron gazet.

Już od 2 marca każdy fan serialu „Czterej pancerni i pies” będzie mógł wrócić wspomnieniami do czasów swojej młodości kiedy to załoga czołgu Rudy była najpopularniejszą w kraju, a widzowie z zapartym tchem śledzili każdy odcinek serialu. Film niezmiennie plasuje się wysoko we wszystkich plebiscytach na najlepszy polski serial wszechczasów! Jest też jednym z najchętniej kupowanych polskich seriali przez dystrybutorów zagranicznych.

Emisja: od 2 marca, w soboty, o godzinie 14.15

Od 5 marca wszyscy tropiciele zagadek poczują się usatysfakcjonowani. Rusza premierowy 4 sezon serialu „Nie z tego świata”. Opowiada on historię dwóch braci Sama i Deana Winchesterów, którzy po śmierci matki postanawiają zwalczać wszystkie pozaziemskie istoty i chronić przed nimi ludzi, jak również zemścić się za śmierć matki.

Emisja: od 5 marca, we wtorki, o godzinie 22.10

Od 7 marca kolejny sezon „Agentów NCIS”, serialu opowiadającego o perypetiach grupy dochodzeniowej tropiącej tajemnice amerykańskiej Marynarki Wojennej i Piechoty Morskiej. W premierowym 6 sezonie do zespołu kierowanego przez agenta specjalnego Leroya Jethro Gibbsa dołączą m.in. agent Brent Langer z FBI oraz Daniel Keating, specjalista do spraw cyberprzestępczości. W śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdzie się Tony, zamieszany w intrygę związaną z samobójstwem pewnego porucznika. Ponadto agent specjalny Gibbs będzie musiał wrócić do rodzinnego miasta i stanąć twarzą w twarz z dawno niewidzianym ojcem.

Emisja: od 7 marca, we wtorki, o godzinie 18.05

18 marca na antenie TVN 7 kontynuacja niezwykłych medycznych przypadków w 3. sezonie serialu „Doktor House”. Hugh Laurie wcielający się w główną postać to tradycyjnie najbardziej nieobliczalna osoba w całym szpitalu, ale jego geniusz stale zaskarbia mu ogromny szacunek wśród pozostałych pracowników. Nikt z jego zespołu nie potrafi dorównać mu w rozwiązywaniu największych i najtrudniejszych tajemnic medycyny. A i w tym sezonie House trafi na nowe nieprzewidywalne przypadki. Pojawią się też ostre konflikty z personelem, na szali spocznie też własne zdrowie doktora.

Emisja: od 18 marca, w dni powszednie, o godzinie 19.00

Pozostając w medycznych klimatach, w ramówce nie mogło zabraknąć ekipy z najbardziej gorącego „Ostrego Dyżuru” w Ameryce! W 3 sezonie lekarzy czekają nowe wyzwania, zwycięstwa i ludzkie tragedie, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Bo pracując na oddziale ratunkowym ciężko oddzielić te dwie strefy od siebie. A czasem jest to zupełnie niemożliwe.

Emisja: od 22 marca, w dni powszednie, o godzinie 15.55

Od 25 marca na antenie TVN 7 absolutny hit! Serial „Kobra – oddział specjalny” opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, którzy często uczestniczą w ciężkich sprawach kryminalnych i szalonych pościgach. Nasycony jest efektami specjalnymi i szybką akcją. Mimo upływu lat wciąż cieszy się ogromną popularnością i można go uznać za jeden z najlepszych seriali pochodzących z Niemiec.

Emisja: od 25 marca, w poniedziałki, o godzinie 22.35

Równoważąc klimat wiosennej ramówki, nie może zabraknąć wyjątkowej komedii, której popularność już dawno przekroczyła dozwolone limity. „Przyjaciele” to ekipa z Manhattanu w Nowym Jorku, której nie trzeba nikomu przedstawiać. W TVN 7 powrót do 3 sezonu – podobno najlepszego ze wszystkich.

Emisja: od 30 marca, w sobotnie poranki

podziel się:

Pozostałe wiadomości