Nowości w TVN 7 - „Zagadki losu” oraz „Opowieści małżeńskie”

Seriale paradokumentalne to historie z życia wzięte. Problemy dnia codziennego, zaskakujące zwroty akcji, a czasem ludzkie dramaty. Widzowie uwielbiają je za to, że w historiach mogą odnaleźć swoje problemy, ale i podpowiedź, jak sobie z nimi poradzić. TVN7 rozwija udaną formułę seriali paradokumentalnych, prezentując dwa premierowe formaty. Od 28 lutego na antenie pojawią się „Zagadki losu”, a od 3 marca „Opowieści małżeńskie”. Za produkcję obu formatów odpowiada Constantin Entertainment Polska.

Od 28 lutego TVN7 rozpocznie emisję nowych seriali paradokumentalnych, które będą emitowane codziennie o godzinie 18.25. „Zagadki losu” od poniedziałku do środy, natomiast „Opowieści małżeńskie” w czwartki i piątki.
Zagadki losu

„Zagadki losu” to serial, w którym zaskakująca tajemnica ujawniona w finale odcinka, odmieni dotychczasowe życie bohaterów. Czasem będzie ona umyślnie skrywanym przez lata sekretem, a czasem szokującym, wcześniej nieznanym faktem. Paradokument został oparty na wielu wątkach – wzruszających, zabawnych, pokrzepiających, ale również kryminalnych, przerażających i szokujących. Każdy odcinek, posiadając tytułowe „drugie dno”, da widzowi nowe spojrzenie na ukazaną w nim historię. Emisja serialu w TVN7 od 28 lutego, trzy dni w tygodniu - od poniedziałku do środy o godzinie 18.25.

„Opowieści małżeńskie” to historie o miłości, wzlotach i upadkach w związkach. Życiu każdej pary towarzyszy wiele emocji, zarówno tych dobrych jak i tych, których lepiej unikać. Bohaterowie kochają się, kłócą, rozstają, odnawiają dawne kontakty szukając wygasłych uczuć. Każda z par ma swoje lepsze i gorsze momenty, chwile pełne uniesień lub rozczarowań. Jedni będą szukali spokoju i szczęścia w miłości, innym bliżej będzie do potajemnych romansów, ukrywania się i obłudy. W każdym odcinku decyzje i wyznania bohaterów będą niosły za sobą zaskakujące konsekwencje. Pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia wystawi tytułowe małżeństwa na próbę i odmieni ich życie. Emisja serialu od 3 marca, dwa dni w tygodniu - w czwartki i piątki o godzinie 18.25.

Scenariusze do obu seriali są oparte na autentycznych historiach. A każdy odcinek stanowi jedną, zamkniętą opowieść z nowymi bohaterami.

Paradokumenty powstają przy udziale doświadczonych reżyserów, producentów oraz realizatorów odpowiedzialnych za sukces „Ukrytej prawdy”. Obecnie, na zlecenie TVN7, trwają nagrania do obydwu produkcji. Producentem wykonawczym jest Constantin Entertainment Polska.

Opowieści małżeńskie