„Olimp” - nowy serial w TVN7!

„Olimp”
„Olimp”

Kim jestem i jakie jest moje przeznaczenie? Heros wyrusza w najdłuższą i najbardziej niebezpieczną podróż swojego życia, tylko po to, żeby znaleźć odpowiedzi na te pytania i wypełnić magiczną przepowiednię. Po drodze czekają na niego boskie intrygi, mityczne stwory, krwawe pojedynki i namiętne romanse. Premierowy serial TVN7 „Olimp” to zdecydowanie mitologia tylko dla dorosłych!

Kiedy młody, niczego nieświadomy Heros spotka na swojej drodze Wyrocznię, jego życie już nigdy nie będzie takie samo. Wypełniając swoje przeznaczenie wkroczy w świat magii i bezwzględnych bogów Olimpu. Poddawany wielu próbom, z wystraszonego chłopca przemieni się w prawdziwego wojownika.

Za wszelką cenę musi rozwiązać zagadkę Leksykonu, która kryje się w nim samym. Nagroda jest wysoka - otwarte wrota Olimpu i dar nieśmiertelności nieosiągalny do tej pory dla świata ludzi. Na szczęście Heros nie musi walczyć sam. Zupełnie niespodziewanie znajduje kilku ważnych sojuszników. W tej trudnej drodze towarzyszą mu: genialny wynalazca i myśliciel – Dedal, znawczyni ludzkiej i boskiej natury, najsprytniejsza w całym Peloponezie – Wyrocznia oraz Medea – potężna czarodziejka. Czy Heros dotrze do celu mając tak wszechmocnych przeciwników jak król Minos?

„Olimp” to serial produkcji kanadyjsko-brytyjskiej, który łączy elementy fantasy z historią starożytną. Światowa premiera serialu miała miejsce w kwietniu 2015 roku. Premierowy odcinek filmu już 6 grudnia, o godz. 21.45 w TVN7.

podziel się:

Pozostałe wiadomości