Podwójna dawka "Detektywa Monka" w TVN 7

Detektyw Monk
Detektyw Monk
Źródło: Episodic
Fani serialu „Detektyw Monk” na pewno będą usatysfakcjonowani nowościami w ramówce naszej stacji. TVN 7 od 15 lipca zaprezentuje coś dla "monkomaniaków", ale też dla tych, dla których jest to pierwsza przygoda z tytułowym Monkiem. Od poniedziałku do piątku – pierwsza seria serialu, natomiast w poniedziałki późnym wieczorem - sezon ósmy.

Adrian Monk to bardzo utalentowany detektyw, który cierpi na pewne zaburzenie psychiczne. To właśnie ono zahamowało jego karierę w wydziale zabójstw policji San Francisco. Po tragicznym i nierozwikłanym morderstwie żony Monk nabawił się dziwnych fobii. Panicznie boi się zarazków, zatłoczonych miejsc, wysokości, a także wielu innych rzeczy, aczkolwiek robi postępy, jeżeli chodzi o mleko.

Morderstwo ukochanej żony bezustannie go prześladuje, gdyż jest to jedyne nierozwikłane śledztwo w jego całej karierze. Detektyw dostaje polecenie opuszczenia wydziału policji. Zatrudnia pielęgniarkę o imieniu Sharon, która pomaga mu w jego staraniach o powrót do policji. W praktyce zostaje jego partnerem i razem z nim rozwiązuje kryminalne zagadki. Kiedy wydział policji prowadzi bardzo ważne śledztwo, które zatrzymuje się w martwym punkcie, służby z powodu braku ludzi do pracy muszą zwrócić się do Monka… .a w związku z tym zmierzyć się ze wszystkimi jego fobiami. EMISJA:TVN 7, seria I, poniedziałek – piątek, godzina 18.00TVN 7, seria VIII, poniedziałki, około godziny 22.30

Źródło zdjęcia głównego: Episodic

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!