"Revolution II" - hitowy serial w TVN 7!

Revolution
Zwiastun serialu "Revolution"
Pewna rodzina amerykańska próbuje stawić czoło permanentnemu brakowi energii elektrycznej na całej planecie, która stała się światem opustoszałych miast, lokalnych bojówek milicyjnych oraz heroicznych rewolucjonistów dążących do odzyskania wolności. W każdą technologię co do jednej - komputery, samoloty, samochody, telefony, nawet oświetlenie uderzył tajemniczy i permanentny blackout. Najlepszy serial ostatnich lat.

Dramat o dużym rozmachu z naciskiem na życie prywatne bohaterów. „Revolution II" to także serial o życiu rodzinnym – zarówno rodzinie, w której bohaterowie wyrastają, jak i tej, którą wybierają. Jest to podróż pełna przygód, emocji, a także nadziei oraz odrodzenia widziana oczami młodej, obdarzonej silną wolą kobiety – Charlie Matheson (TRACY SPIRIDAKOS) i jej brata Danny'ego (GRAHAM ROGERS).

Kiedy Danny zostaje porwany przez jednego z przywódców milicji – w roli czarnego charakteru kapitan Tom Neville (GIANCARLA ESPOSITO), Charlie musi połączyć siły ze swoim wyalienowanym wujkiem Milesem (BILLY BURKE), byłym żołnierzem amerykańskiej piechoty morskiej prowadzącym pustelnicze życie. Wraz z grupą ocalałych osób wyruszają na pomoc Danny'emu, chcąc jednocześnie obalić milicję oraz ostatecznie przywrócić niepodległość Stanom Zjednoczonym. Przez cały czas nieustannie poszukują przyczyn tajemniczego braku energii oraz odpowiedzi na pytanie, czy można ją przywrócić.

EMISJA: w środę, 26 sierpnia , 16:00

podziel się:

Pozostałe wiadomości