Szósty sezon "Doktora House'a" w TVN 7

Doktor House 6
Doktor House 6
Źródło: Gallery
Fani „Doktora House’a” powinni przygotować się na nową porcję zaskakujących, złożonych i szokujących tajemnic medycyny. Szósty sezon serialu od 26 września br. będzie można śledzić w TVN 7. Emisja w dni powszednie o godzinie 19.00.

House rozpoczyna program odwykowy w szpitalu psychiatrycznym Mayfield. Chce w ten sposób pozbyć się ze swojego organizmu Vicodinu, aby móc zapanować nad prześladującymi go halucynacjami. House planuje opuścić placówkę po zakończeniu programu, lecz jego lekarz, dr Darryl Nolan zmusza go do pozostania. Dr Nolan zgadza się sporządzić rekomendację, która pozwoli House’owi wrócić do praktyki zawodowej, pod warunkiem, że House przystanie na dalsze leczenie.

Po przeniesieniu na nowy oddział House zaprzyjaźnia się ze swoim współlokatorem Alviem oraz Lydią– będącą częstym gościem w szpitalu, która pomaga House’owi nagiąć obowiązujące zasady. House prosi Alviego, aby ten pomógł mu zdobyć informacje obciążające dr Nolana, które pozwoliłyby mu szantażować lekarza i opuścić placówkę. Przekonuje także Lydię, aby pożyczyła mu samochód, dzięki czemu mógłby wymknąć się z cierpiącym na urojenia pacjentem i podważyć stosowane przez dr Nolana metody leczenia. Kiedy jednak sprawy przybierają katastrofalny obrót, House niechętnie przyjmuje pomoc…

EMISJA: TVN 7, poniedziałek – piątek, godzina 19.00

Źródło zdjęcia głównego: Gallery

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!