TVN 7 na jesień!

Filmy w TVN 7
Filmy w TVN 7

Od września na antenie TVN 7 rusza jesienna ramówka. Kanał oferuje popularne seriale, wyselekcjonowane filmy, a także zróżnicowane pasma tematyczne, które w każdy wieczór wprowadzą widzów w inny, niezwykły klimat.

Od września na ekran powraca „Kobra – oddział specjalny”. Serial o policjantach z drogówki, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków, uciekinierów i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów i pogoni. Wartka akcja i iście kaskaderskie wyczyny to stały element każdego z odcinków. Emisja od 1 września o godzinie 17.55.

W niedzielne wieczory premiera trzeciego sezonu serialu „Mentalista”, jednego z najpopularniejszych seriali minionych lat. Patrcik Jane, konsultant Kalifornijskiego Biura Śledczego, zastanawia się nad swoją dalszą współpracą z biurem, nadal jednak bierze udział w kolejnych dochodzeniach, cały czas próbując odnaleźć seryjnego zabójcę – Czerwonego Jasia. Emisja od 1 września około godziny 23.00.

„Punkt Krytyczny” to serial sensacyjny zainspirowany wydarzeniami, które miały miejsce w Toronto w 2004 roku. Historia opowiada o codziennym życiu członków elitarnej jednostki policyjnej. Członkowie drużyny muszą ciągle udowodniać, że znajdują się w swojej szczytowej formie. Do dyspozycji mają najnowocześniejszą broń i sprzęt. Lecz mimo posiadania tak wielu pomocnych gadżetów, najważniejszym orężem w ich arsenale pozostaje intuicja, sprawne posługiwanie się słowem oraz zdolność czytania ludzkich emocji. Każdy członek jest specjalistycznie przeszkolony z zakresu negocjacji czy psychologii. W tym serialu życie nie tylko ofiar przestępstw, lecz także głównych postaci jest w ciągłym zagrożeniu - taka jest natura ich profesji. Emisja od 2 września o godzinie 17.05.

„Reguły Gry” to perypetie świeżo zaręczonej pary, wieloletniego małżeństwa i wiecznego kawalera. Każde z nich w inny sposób postrzega relacje damsko-męskie. To pierwszy polski sitcom wyprodukowany przez TVN 7. Solidna dawka humoru gwarantowana od 7 września o godzinie 17.20.

„Detektyw Monk 4” to historia bardzo utalentowanego detektywa, który cierpi na pewne zaburzenie psychiczne. To właśnie ono zahamowało jego karierę w wydziale zabójstw policji San Francisco. Monk panicznie boi się zarazków, zatłoczonych miejsc, wysokości, a także wielu innych rzeczy, aczkolwiek robi postępy, jeżeli chodzi o mleko. Morderstwo ukochanej żony bezustannie go prześladuje, gdyż jest to jedyne nierozwikłane śledztwo w jego całej karierze. Detektyw dostaje polecenie opuszczenia wydziału policji, ale kiedy wydział policji prowadzi bardzo ważne śledztwo, które zatrzymuje się w martwym punkcie, służby z powodu braku ludzi do pracy muszą zwrócić się do Monka….a w związku z tym zmierzyć się ze wszystkimi jego fobiami. Emisja od 13 września o godzinie 18.00.

Od 26 września do TVN 7 powraca „Doktor House”. W szóstym sezonie serialu, dr Gregory House znajdzie się w wyjątkowo niewygodnym i nietypowym położeniu – z dala od szpitalnej izby przyjęć, próbując poukładać swoje życie i odzyskać utraconą licencję. W tym czasie jego podwładni będą musieli radzić sobie z reorganizacją zespołu, dylematami moralnymi i uporządkowaniem własnych relacji z Housem. A kiedy ten powróci, w Szpitalu Medycznym Princeton-Plainsboro już nic nie będzie takie jak dawniej.

Telewizja TVN 7 to także wielkie hity filmowe pogrupowane w pasma tematyczne. Jesienią każdy wieczór będzie wprowadzał widzów w inny klimat.

W poniedziałki, o godzinie 20:00 TVN 7 zaprasza na pasmo TRUE STORY pełne filmów opartych na faktach. Autentyczne przeżycia oraz inspirujący bohaterowie rzucą absolutnie świeże spojrzenie na codzienne sprawy. Traumatyczne doświadczenia czy rodzinne dramaty niejednokrotnie pobudzą widzów TVN 7 do refleksji. Siódemka przygotowała dla widzów m.in. „Tornado w Nowym Jorku” (2.09), „Gdzie są moje dzieci?” (9.09), „Schmidt” (16.09), „Dwie matki” (23.09).

Wtorki to z pewnością nie będą już zwykłe i nudne wieczory. Pasmo FILMÓW SENSACYJNYCH na kanale TVN 7 zadowoli nawet najbardziej wymagającego fana tego gatunku. Szybka akcja, a do tego mrożące krew w żyłach sceny kaskaderskie. Każdy wtorkowy wieczór pełen będzie mocnych wrażeń. W jesiennej ramówce w tym paśmie widzowie będą mogli zobaczyć między innymi takie filmy jak: „Uciekający pociąg” (3.09), „Wehikuł czasu” (10.09), „Umrzeć powtórnie” (17.09), „Dziecko Rosemary” (24.09). Dla fanów kina grozy, w każdą wtorkową noc, o godzinie 23:00, TVN 7 będzie serwować pasmo WIECZÓR STRACHU. Przed telewizory zapraszamy wszystkich, którzy lubią mroczne opowieści z dreszczykiem. Klasyka, wielkie hollywoodzkie produkcje, a także nieznane szerszej publiczności filmy na pewno zainteresują smakoszy horrorów. Dla fanów mocnych emocji stacja wyemituje takie filmy jak: „Blade, Wieczny Łowca” (3.09), „Blade, Wieczny Łowca II” (10.09), „Blade: Mroczna trójca” (17.09), „Nieznajomi” (24.09).

Środowy wieczór to czas idealny dla widzów z wybrednym podniebieniem, szukających wyśmienitych filmowych smaków! W ramach pasma DOBRE KINO stacja pokaże produkcje, które zachwyciły nie tylko widzów na całym świecie, lecz zdobyły znakomite opinie krytyków. Malownicze plenery, wspaniałe scenografie, nagradzana reżyseria oraz świetna gra aktorska. To prawdziwa uczta dla ducha i oka podczas której będzie można zobaczyć m.in: „Szeregowiec Ryan” (4.09), „Joe Black” (11.09), „Totalna magia” (18.09), „Bez przebaczenia” (25.09).

W dobry humor wprowadzi widzów KOMEDIOWY CZWARTEK. A w nim mnóstwo zabawnych filmów, znakomicie napisanych dialogów oraz sympatycznych bohaterów. Inteligentny humor, absurd, ogromna skala szaleństwa oraz dziecinnych wygłupów czekać będzie na wszystkich komediożerców. Będzie można zobaczyć takie komedie jak: „Wojna pokus” (5.09), „Jaja w tropikach” (12.09), „Mecz ostatniej szansy” (19.09), „Disco” (26.09).

Natomiast w piątkowe wieczory będzie można obserwować przygody rodziny Newtonów i ich czworonoga Beethovena w kolejnych seriach filmu: „Beethoven III” (6.09), „Beethoven IV” (13.09), „Beethoven V” (20.09), „Beethoven VI: Wielka ucieczka” (27.09). W piątkowy wieczór, o godzinie 22:00, TVN 7 w ramach pasma KINO OLDSCHOOL przywróci blask ikonom kina. To będą tytuły oraz aktorzy, których nikomu nie trzeba przedstawiać! Siódemka zafunduje widzom sentymentalny powrót do kultowych obrazów minionych lat. Będzie można zobaczyć dzieła, które mimo upływu czasu ciągle wzbudzają zachwyt. Wśród propozycji dla widzów znalazły się takie filmy jak: „Maratończyk” (6.09), „Oddział Delta” (13.09), „Człowiek z blizną” (20.09), „Oddział Delta II” (27.09). Siódemka zaskoczy komediożerców kolejnym dniem śmiechu.

Sobotni wieczór nie może obejść się bez dobrego humoru. Każdy znajdzie coś dla siebie, do wyboru: „Wiecznie młody” (7.09), „Nieoczekiwana zmiana miejsc” (14.09), „Masz wiadomość” (21.09), „Sztuka zrywania” (28.09).

TVN 7 zaprasza na niedzielne poranki i popołudnia z kinem familijnym oraz przeglądem najlepszych westernów takich jak: „Tecumseh, ostatni wojownik” (1.09), „Anioł zemsty” (8.09), „Przedsionek piekła” (15.09), „Chisum” (22.09), „Jak uratowano Dziki Zachód” (29.09). Natomiast wieczorem kino pełne hitów czyli SUPER SEANS. Nie zabraknie filmów takich jak „Matrix Reaktywacja” (1.09), „Matrix Rewolucje” (8.09), „Godziny szczytu II” (15.09), „Okup” (22.09), „Szakal” (29.09).

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!