Wiosna pełna seriali! Zobaczcie, co pojawi się na Siódemce

BrzydUla: Julia Kamińska spotyka się z fanami!
Wiosenne wieczory to spotkania z naszymi ulubionymi bohaterami. Zobaczcie, kto będzie gościł na naszej antenie.
Zakochani po uszy
Zakochani po uszy

Uwielbiany przez widzów serial „Zakochani po uszy” powrócił w styczniu na antenę TVN7 z premierowymi odcinkami, w których widzowie mogą zobaczyć nowe postaci grane przez popularnych aktorów młodego pokolenia. W piątym sezonie do obsady dołączyli m.in. Anna Karczmarczyk, Piotr Nerlewski, Mikołaj Krawczyk oraz Damian Kulec.

Kolejny sezon przyniesie wiele zmian w życiu bohaterów serialu. Będzie obfitował w dramatyczne wydarzenia i nieoczekiwane zwroty akcji. Dotychczasowe spokojne życie Asi i Piotra zostało niespodziewanie wywrócone do góry nogami. Asia została sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Jak odnajdzie się w nowej sytuacji? Na kogo będzie mogła liczyć, a kto postanowi wykorzystać jej trudną sytuację dla osiągnięcia swojego celu?

Sylwia po wyjściu z więzienia spróbuje ułożyć sobie życie i rozpocznie pracę w kancelarii prawniczej. Nie będzie jej jednak łatwo, ponieważ nikt nie wierzy w jej dobre intencje. Kiedy ponownie spotka na swojej drodze Michała będzie musiała stawić czoła swoim prawdziwym uczuciom. Czy uda się jej pokonać demony przeszłości i zacząć wszystko od nowa? Jak zareaguje Michał kiedy dowie się, że Sylwia skrywała przed nim ważną tajemnicę?

Powrócą również losy miłosnego trójkąta pomiędzy Sonią, Tamarą i Bartkiem. Sonia wraz z synkiem ponownie wkroczy w życie Bartka i nie będzie mogła się pogodzić z tym, że Bartek jest zakochany w innej. Tamara natomiast będzie miała żal do ukochanego, że za bardzo angażuje się w pomoc swojej byłej.

Tymczasem w klinice stomatologicznej trwa nabór nowych lekarzy. W serialu pojawią się piękna i tajemnicza Karolina (Anna Karczmarczyk) oraz charyzmatyczny i błyskotliwy Radek (Piotr Nerlewski). Tych dwoje przyciąga rodzące się uczucie, ale ich związek napotka wiele przeszkód.

Za produkcję telenoweli odpowiada Krystyna Lasoń. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, a odcinki reżyserują Regina Zawadzka, Arkadiusz Luboń, Monika Szczęsna-Jurga i Marcin Solarz.

PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK, 19:30

"Zakochanych po uszy" możecie oglądać w player.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SERIALU >

ZAJRZYJ NA FANPAGE SERIALU NA FACEBOOKU >

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM SERIALU >

BrzydUla
BrzydUla

Już wkrótce moment, na który wszyscy czekali – metamorfoza Uli! Czy jednak nowy wygląd wystarczy, żeby zatrzymać Marka i uratować rodzinę? Dlaczego naprawdę Violetta odeszła od Sebastiana? To tylko kilka pytań, na które widzowie już wiosną poznają odpowiedzi!

Niestety, dla Marka wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że romans Uli i Artura trwa od dawna. Znając żonę, mężczyzna będzie żył w przekonaniu, że kobieta już go nie kocha, a jej serce teraz bije dla doktora! Bezmyślny skok w bok – to przecież nie w jej stylu! Co więcej, pokusa zaczai się tuż za rogiem. Paulina nie spocznie, póki nie odzyska dawnego narzeczonego. A że kropla drąży skałę, małymi krokami zacznie dopinać swego… Zwłaszcza, że udowodni wszystkim, iż naprawdę zależy jej na dobru firmy!

Gdy Marek podejmie ostateczną decyzję w kwestii małżeństwa, z wakacji wróci Ula – szczupła, opalona i pełna nadziei na lepsze jutro! Czy jednak nadejdzie ono samo, a może będzie musiała o nie zawalczyć?

Tymczasem, dzięki wygranemu przetargowi, F&D uda się wyjść na prostą. Co prawda zlecenie nie będzie szczytem marzeń prestiżowej firmy, ale z pewnością da szansę na odzyskanie płynności finansowej. Niestety, radość pracowników nie potrwa długo, bo dojdzie do zuchwałej kradzieży. Oczy wszystkich skierują się natychmiast na jednego z właścicieli! Czy słusznie?

Natomiast Violetta zaliczy upadek z wysokiego konia. Wskutek topniejącego stanu konta w banku oraz przeciągającego się rozwodu, jej standard życiowy znacznie się obniży. Efektem będzie „ciemna rozpacz”, w którą kobieta popadnie. Na szczęście Ula nie da jej zginąć – uświadomi, że wartością jest ona sama, a nie suma pieniędzy i luksusów, które posiada. Za namową przyjaciółki Violetta postanowi sama zadbać o swoją przyszłość i wpadnie na oryginalny pomysł na życie… Pojawi się szansa na bogactwo, tym razem zarobione przez nią samą! Również w relacjach z Sebastianem zacznie się układać. Violetta uświadomi sobie, że Olszański wcale nie interesuje się jej siostrą, a ich relacja jest jedynie urojeniem Angeliki. Viola i Sebastian na nowo się do siebie zbliżą. Pojawi się szansa, że mężczyzna pozna powód, dla którego przed laty został porzucony, ponieważ Violetta nie odeszła bez przyczyny!

W związku ze zmianą formy zatrudnienia – przejście pracowników na działalność własną – dział księgowości nie będzie wyrabiał się ze swoimi zadaniami. Nie pomogą nawet wysiłki Adama. Kłótnie w komórce finansowej F&D staną się codziennością Bożenki i Turka. Zestresowana dziewczyna zacznie szukać ukojenia, odwiedzając zestresowanego Aleksa. Febo otworzy się przed nią i pokaże nieznaną dotąd nikomu twarz. Czy zrobi to jednak zupełnie bezinteresownie? Dzięki wsparciu Bożenki, Aleks stanie na nogi i znajdzie nowy cel w życiu – do którego środkiem okaże się Szymczyk!

Za namową Pauliny i Marka do F&D wróci także MiroSławo. Niesforny duet zgodzi się wyciągnąć pomocną dłoń do Dobrzańskich. Wspólna praca na nowo ich zjednoczy i połączy na jakiś czas. Wdzięczny za otrzymaną pomoc, Sławo nie opuści Dobrzańskich w trudnych chwilach – będzie dla nich ogromnym wsparciem. Dobroć partnera wzbudzi zazdrość i irytację Miro, który w ramach odwetu skrzywdzi Sławo. Do tego stopnia, że tamten nie będzie chciał go znać! A co za tym idzie, pierwszy raz nie będzie dążył do zgody. Co więcej, zniknie… I to tak skutecznie, że nikt nie będzie wiedział, gdzie go szukać!

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK, 20:00

"BrzydUlę" możecie oglądać w player.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SERIALU >

ZAJRZYJ NA FANPAGE SERIALU NA FACEBOOKU >

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM SERIALU>

19+ w Siódemce
19+ w Siódemce
Źródło: TOMASZ URBANEK

Piękni, młodzi, odważni, pełni nadziei, planów na przyszłość i marzeń. Paczka przyjaciół tej wiosny zostanie wystawiona na kolejną próbę. Przed nimi wiele możliwości i pięknych chwil, ale także wyzwań i trudów. Miłość czy namiętność? Stabilizacja czy podążanie za ideałami? Z czym będą musieli zmierzyć się bohaterowie? Czy ich przyjaźń przetrwa wszystko?

Sezon wiosenny w „19+” rozpocznie się od mocnego uderzenia. Zuza urodzi synka! Przerażenie przyjaciół wywoła fakt, że poród będzie przedwczesny, a maluszek spędzi kilka tygodni w inkubatorze. Biologiczny ojciec dziecka oraz obecny partner Zuzy stanie przed nowym wyzwaniem w życiu – rolą taty. Dla Konrada okaże się to szczególnie trudne.

Tymczasem w ekipie nastąpi emocjonalny rollercoaster. Magda wyprowadzi się od Leny, a w wolnym pokoju zamieszkają Iwona i Wojtek. Bardzo szybko okaże się, że to nie był dobry pomysł. Wojtek i Lena zbliżą się do siebie i znajdą wspólny język. Przystojny lekarz i atrakcyjna studentka medycyny, miłośnicy sportu – to oni wydadzą się być idealną parą. Iwona rozszaleje się z zazdrości o ukochanego. Choć Lena i Wojtek zarzekną się, że nic ich nie łączy, w rzeczywistości nie będą potrafili ukryć, że są sobą zauroczeni…

Nowy sezon "19+"

Jedna z głównych i ulubionych bohaterek serialu, Mela, także znajdzie się w miłosnych tarapatach! Dziewczyna wydaje się szczęśliwa z Kacprem i sama uważa, że są najlepszą parą na świecie. Do czasu… Niespodziewanie pozna przystojnego, młodego zdolnego aktora... i, jakby rażona piorunem, zakocha się w chłopaku od pierwszego wejrzenia! Czy Mela zwalczy rodzące się uczucie i wybierze miłość z Kacprem?

Ku rozpaczy wszystkich prowadzony przez Arka pub, ulubione miejsce spotkań ekipy, nieoczekiwanie stanie się ofiarą pandemii. To pogłębi tylko kłopoty małżeńskie Arka i Lucy, a ich związek zostanie wystawiony na ciężką próbę. Wkrótce Arek stanie przed koniecznością podjęcia jednej z najtrudniejszych decyzji w życiu – czy sprzedać Addiction?

Z kolei Kacper i Krzysiek niespodziewanie stracą swoją aplikację. Krzysiek odkryje również, że jego dziewczyna Monika, za jego plecami, chce sprzedać komórki jajowe. Choć zrozumie motywacje Moniki, która sama utrzymuje schorowaną babcię, nie będzie umiał pogodzić się z oszustwem. Czy para przetrwa tę próbę? Jednocześnie Krzysiek rozpocznie pracę w korporacji, a jedyne, na czym mu jeszcze będzie zależeć, to jego zespół rockowy, Jagoodki. Chłopak zechce koniecznie udowodnić sobie, Monice i wszystkim dookoła, że wyda płytę i zrobi karierę!

Niespodziewanie w kolejnej odsłonie serialu pojawi się wątek gangsterski! Rafał przez przypadek wejdzie w posiadanie torby pełnej pieniędzy i narkotyków. Przez chwilę uwierzy, że raz w życiu uśmiechnął się do niego los…

To tylko zapowiedź wydarzeń, które już wiosną będzie można śledzić na antenie Siódemki!

PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK, 19:00

"19+" możecie oglądać w player.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SERIALU >

ZAJRZYJ NA FANPAGE SERIALU NA FACEBOOKU >

ZAJRZYJ NA INSTAGRAM SERIALU >

"Ten moment" w Siódemce od 22 lutego!

Każdy to zna, każdemu się przytrafia – nikt jednak nie wie, kiedy się wydarzy: ten decydujący moment, który może zmienić całe życie. Koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba zagrażająca życiu, utrata pracy, zdrada przyjaciela – powody są indywidualne. Jednak efekt zawsze taki sam – nic nie jest już takie jak było.

Serial "Ten Moment" opowiada o ludziach i chwilach, które na zawsze odmieniły ich los – o tych trudnych do zapomnienia, bardzo dramatycznych minutach, które wywróciły ich dotychczasowe życie do góry nogami. Towarzyszymy ludziom, którzy często wcześniej się nie znali, a których połączył ten sam bieg wydarzeń. W takiej chwili zbiegają się wszystkie dotychczasowe ścieżki. Zdecydowane skoncentrowanie na momencie przemiany, zmieniającej życie chwili, jest dominującą osią serialu.

Każdy odcinek serialu "Ten Moment" opowiada fascynującą, wyjątkową i bardzo emocjonalną historię. W odróżnieniu od wielu innych formatów z rodzaju scripted reality, serial "Ten Moment" wyróżnia technika splitscreenowa, która wizualizuje jednoczesność akcji. Na początku i na końcu wstawiane są komentujące setki. Oszczędnie używany lektor podkreśla i łączy ze sobą poszczególne wątki. Dynamiczny montaż i pełna napięcia muzyka tworzą bardzo emocjonalne połączenie, wciągając widza natychmiast w absolutnie realistyczną, pasjonującą historię.

Jak doszło do tego dramatycznego momentu? Jakie na pozór przypadkowe wydarzenia doprowadziły do sytuacji, która zmienia wszystko? Jak dziś wygląda życie tych ludzi? Serial "Ten Moment" dzięki swej różnorodności jest adresowany do szerokiej publiczności. Miłość, przemoc, tajemnice czy rodzinne historie – to tematy wzięte z życia, które oferują szerokie spektrum możliwości. Historie są w autentyczny sposób realizowane z udziałem odtwórców-amatorów.

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK, 18:25

"Ten moment" możecie oglądać w player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości