Janek nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Czym podpadł Emilii?

Finał 8. sezonu "Hotelu Paradise" nadchodzi wielkimi krokami, a w powietrzu wisi coraz więcej niepewności. Które pary przetrwają i dotrą do tygodnia finałowego? Emilia i Janek, choć są w programie od niedawna, wydawali się mocnymi kandydatami na finał, ale dziewczyna ma poważne wątpliwości. Czy zdecyduje się na zmianę partnera? 

Emilia, która dołączyła do programu wraz z Kasią i Jankiem, początkowo była oczarowana nowym partnerem. Szybko złapali dobry kontakt i wydawało się, że między nimi zaiskrzyło. Jednak podczas ostatniej imprezy Emilia zaczęła dostrzegać w Janku cechy, które nie do końca jej odpowiadają. Uznała, że chłopak jest cwaniakiem i dziwnie się zachowuje.

Hotel Paradise. Janek zniechęcił do siebie mieszkańców

Hotel Paradise 8, odcinek 33

Sytuacja pogorszyła się jeszcze bardziej, kiedy Janek wdał się w nieprzyjemną konfrontację z Natalią. Bez wyraźnego powodu zarzucił jej, że po programie "oleje" swojego hotelowego partnera. Zachowanie Janka nie spodobało się całej grupie. Emilia po tej sytuacji zdystansowała się wobec swojego partnera i ma obawy, że chłopak jest graczem i nie można mu zaufać. 

Nie pomogła również wspólna randka. Para miała okazję spędzić romantyczne chwile w przepięknych okolicznościach natury, ale urok miejsca nie wystarczył, by rozbudzić uczucie między tą dwójką. Emilka jest wyraźnie poirytowana partnerem, a on nie potrafi jej do siebie przekonać.

Hotel Paradise 8, odcinek 33

Hotel Paradise. Czy Emilka postawi na Oskara?

W obliczu tych wszystkich wydarzeń Emilia coraz częściej spogląda z zainteresowaniem na Oskara, który de facto jest singlem, ponieważ Ada, z która tworzy parę, wróciła do Bartka.  Czy Emilka postanowi zmienić sypialnię i da szansę Oskarowi? A może Janek odzyska zaufanie partnerki? To pytanie, na które odpowiedź poznamy już wkrótce!

Ostatnia Puszka Pandory przed tygodniem finałowym

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" zostanie wyemitowany 2 maja, przed nami ostatnia Puszka Pandory. Czy mieszkańcom uda się wyjaśnić wszystkie nieporozumienia i konflikty? Bądźcie z nami w TVN 7 i Player.pl.

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości