Królowa Przetrwania: Dwie uczestniczki pożegnały się z programem! 

Królowa przetrwania
Królowa Przetrwania: Test z wiedzy ogólnej
Za nami 9. odcinek "Królowej Przetrwa". Co się działo? Dziewczyny musiały wybrać, która z nich opuści dziś program. Nie obyło się bez dram, ale po kolei... 

Test wiedzy w "Królowej przetrwania" 

Na początek dziewczyny wzięły udział w wymagającym zadaniu z tajemniczymi pudłami. Każda dziewczyna musiała włożyć do nich rękę, znaleźć jajko z pytaniem z wiedzy ogólnej i udzielić odpowiedzi. Wewnątrz pojemników skrywały się między innymi żaby, robaki, kurze łapki czy błoto...

Doskonale z konkurencją poradziła sobie Natalia Janoszek. Odpowiedziała na pytania o największy ocean oraz źródło cytatu "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego".

Ostatecznie "Pink Panthers" zaliczyły cztery pytania i zdobyły 10 punktów. "Bestie" odpowiedziały na siedem pytań i zdobyły 20 punktów. Klaudia, Ewa, Natalia i Josie wygrały noc w luksusowym campie.

Wieczorne głosowanie - jedna z uczestniczek odpadła 

Wieczorem Izu zgromadził wszystkie dziewczyny i poprosił je o anonimowe oddanie głosu na osobę, która ich zdaniem powinna opuścić program. Uczestniczki, choć wcześniej ustaliły różne strategie, w trakcie głosowania często zmieniały zdanie. Ostatecznie najwięcej głosów otrzymała Ewa, co oznaczało jej pożegnanie z programem. Ta sytuacja wywołała jednak nowe konflikty w grupach, skłaniając Izu do interwencji.

Ceremonia oczyszczenia w "Królowej Przetrwania"

Izu poprosił dziewczyny o ujawnienie, na kogo głosowały i podanie motywów swojej decyzji. Aneta jako jedyna odmówiła odpowiedzi. Ewelona, Edyta i Marta przyznały się do głosowania na Ewę, a Klaudia wskazała Edytę. Z kolei Natalia, choć żałowała swojej decyzji, zagłosowała na Ewelonę. Przyznała, że podjęła decyzję pod wpływem Ewy, która ją zamanipulowała.

Po tych wyznaniach nadszedł czas na konfrontację. Uczestniczki mogły zadawać sobie anonimowe pytania, wyjaśniając dotychczasowe nieporozumienia. Atmosfera zrobiła się napięta, zwłaszcza podczas wypowiedzi Ewelony na temat konfliktu z Ewą. W poprzednim odcinku Piekut zarzuciła Ewelonie m.in. niespuszczanie wody w toalecie i zaniedbywanie psa, ale jej wersja wydarzeń różniła się od tej przedstawionej dziś przez Ewelonę.

Ostre wymiany zdań miały również miejsce między Josie i Edytą. Padły słowa, których nie można zacytować – zachęcamy do obejrzenia tego fragmentu programu.

Królowa Przetrwania: Ceremonia oczyszczenia

240222_Krolowa_przetrwania_odc_9_tc07 16x9
Królowa Przetrwania: Ceremonia oczyszczenia, cz. 1
Królowa Przetrwania: Ceremonia oczyszczenia, cz. 1
Królowa Przetrwania: Ceremonia oczyszczenia, cz. 4
Królowa Przetrwania: Ceremonia oczyszczenia, cz. 4
Królowa Przetrwania: Ceremonia oczyszczenia, cz. 3
Królowa Przetrwania: Ceremonia oczyszczenia, cz. 3

Kolejna eliminacja - kto opuścił program?

Emocje nie opadły, gdy Izu ogłosił, że w drużynie Panter jest za dużo dziewczyn i jedna z nich musi opuścić program. Najwięcej głosów otrzymała Edyta, która pożegnała się z rywalizacją o tytuł Królowej Przetrwania, dołączając do Ewy.

Królowa Przetrwania: Kolejna eliminacja!

"Królowa Przetrwania" - kiedy finał? 

Przed nami już tylko dwa odcinki "Królowej Przetrwania"! Już 29 lutego o godzinie 22:15 będziecie mogli obejrzeć odcinek 10, a finałowy pojedynek o tytuł Królowej rozegra się 1 marca o godzinie 22:15 w TVN 7. Odcinki będą również dostępne w player.pl.

Autor: D. Gonet

podziel się:

Pozostałe wiadomości