Królowa Przetrwania: Klaudia Nieścior opowiedziała o dramatycznym dzieciństwie 

Królowa Przetrwania: Klaudia Nieścior przeszła trudną drogę
Klaudia Nieścior w 4. odcinku "Królowej Przetrwania" zwierzyła się Anecie Glam i opowiedziała, co przeszła w dzieciństwie.

To był odcinek pełen skrajnych emocji. Nie zabrakło zabawnych momentów, ale i rozmów o bardzo trudnych życiowych doświadczeniach. Uczestniczki naszego show są zmęczone warunkami, jakie czekały na nie w dżungli, to prowadzi do wielu napięć, ale również buduje między dziewczynami niezwykłą więź. Klaudia po trudnym zadaniu i konflikcie z Ewą znalazła wsparcie u Anety. Dziewczyny porozmawiały od serca, a Klaudia podzieliła się swoją trudną historią z dzieciństwa.

Królowa Przetrwania: Spięcie między Ewą i Klaudią
Między Ewą i Klaudią od początku się nie układa. Czy dziewczyny zdołają się dogadać?
Chcę przerwać passę mojej matki, mojej babci. Każda z nas w konsekwencji trafiała do domu dziecka, bo po prostu matki nie były w stanie wychować swoich córek. Ja nie pozwolę, by moja córka się tak wychowała 
- powiedziała Klaudia.

Klaudia Nieścior o trudnym dzieciństwie

Widzowie Top Model, w którym Klaudia wystąpiła, mieli już okazję usłyszeć, że dziewczyna wychowała się w domu dziecka. Tym razem jednak Klaudia otworzyła się bardziej i zdradziła wiele szczegółów z tamtego trudnego okresu.

Jak mnie zostawili rodzice i miałam siedem lat, to mieszkaliśmy w obskurnym hotelu, karaluchy były wszędzie. Rozkładałam taśmę, do której w nocy przyklejały się karaluchy, a rano wszystko wyrzucałam
- wyznała modelka.

Powiedziała również, że jej największym marzeniem jest założyć rodzinę oraz pomóc swojemu bratu, który aktualnie ciężko pracuje za granica. Dziewczyna podkreśliła, że jest bardzo zadowolona ze swojego życia. Wszystko odmieniło się dzięki udziałowi w "Top Model". Klaudia nie tylko podbiła serca jurorów, ale również widzów. Zwycięstwo w 11. edycji popularnego programu okazało się dla niej przepustką do zupełnie innego życia. 

Teraz mam fantastyczne życie, cieszę się z każdej chwili, ale kiedyś nie było tak ciekawie. (....) Chciałabym mieć rodzinę, dzieci i szczęśliwego brata. Czasem myślę, że mi się poszczęściło, ze nie muszę pracować fizycznie, a on dalej musi ciężko pracować za granicą, żeby się utrzymać
wyznała.

Walka o tytuł królowej przerwania trwa! Piąty odcinek show w czwartek o 22:05 w TVN7! Jeśli nie chcecie czekać, zapraszamy do player.pl!

Co jeszcze działo się w odcinku? Zobaczcie najważniejsze momenty.

Królowa Przetrwania: Ostra walka o tokeny

240118_krolowa_przetrwania_odc4_tc30_www
Królowa Przetrwania: Kto wygrał i ile?!
Królowa Przetrwania: Kto wygrał i ile?!
Królowa Przetrwania: Rywalizacja o tokeny i wpadka Klaudii
Królowa Przetrwania: Rywalizacja o tokeny i wpadka Klaudii
Królowa Przetrwania: Ostra walka o tokeny
Królowa Przetrwania: Ostra walka o tokeny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!