Królowa Przetrwania: Marta Linkiewicz o trudnej relacji z rodzicami

Marta Linkiewicz
Królowa Przetrwania: Natalia Janoszek nie miała łatwo w szkole
Królowa Przetrwania: Natalia Janoszek nie miała łatwo w szkole
Królowa Przetrwania: Marta Linkiewicz wspomina okres buntu
Królowa Przetrwania: Marta Linkiewicz wspomina okres buntu
W siódmym odcinku Królowej Przetrwania poznaliśmy kilka intymnych historii naszych bohaterek. Marta Linkiewicz podzieliła się swoją burzliwą historią z okresu dojrzewania. Opowiedziała o naciskach ze strony rodziców, buncie i jego konsekwencjach.

Od wzorowej uczennicy do buntowniczki

Marta Linkiewicz opowiedziała Edycie o transformacji z modelowej uczennicy do buntowniczki. Wychowywana w otoczeniu, gdzie edukacja była na pierwszym miejscu, przez jakiś czas spełniała oczekiwania swoich rodziców. Jednak w okresie dojrzewania, jej postawa zmieniła się diametralnie. Zaczęła opuszczać lekcje, zaniedbywać naukę, miała dosyć ciągłego nacisku ze strony rodziców. To właśnie wtedy rozpoczął się jej okres buntu.

Złożone relacje z rodzicami

Konflikt z rodzicami był nieuchronny. Marta wspomina, że przez dwa lata nie utrzymywali ze sobą kontaktu. Traktowała dom jak hotel, często opuszczała go bez słowa na wiele dni. Gdy teraz wraca do tych wspomnień trudno jej ukryć emocje.

No przecież dla matki to jest straszny cios, kiedy nie wie, czy jej dziecko żyje. No, byłam strasznym dzieciakiem. Może dlatego nie chcę mieć na razie dzieci, bo boję się, że będę miała takie dziecko, jakim jestem ja. Uważam, że mogli mnie oddać do jakiegoś ośrodka wychowawczego
wyznała.

Ósmy odcinek Królowej Przetrwania zostanie wyemitowany 15 lutego o 22:20 w TVN 7. Przypominamy, że w player.pl jest już dostępny.

Zobacz również:

podziel się:

Pozostałe wiadomości