Program TVN 7

Poprzedni
drukuj
wstecz
 • Szkoła AD

  Do liceum dołączył Marek Petrus, straszy kuzyn Cezarego, który bardzo mu imponuje. Przybrana siostra gimnazjalisty uważa, że nowy uczeń ma zły wpływ na jej brata. Chłopcy wspólnie palą papierosy i zastraszają młodszych od siebie. Kiedy kradną pieniądze ze szkolnej zbiórki dla domu dziecka, Cezary zaczyna mieć wyrzuty sumienia. Odkąd gimnazjaliście Wojtkowi Pyrkowi przyśnił się pocałunek z jego najlepszym przyjacielem, zaczyna podejrzewać, że jest homoseksualistą. Początkowo nastolatek unika kontaktu z chłopakiem. Kiedy wyjawia prawdę Jerzemu, ten uświadamia mu, że sen nic nie znaczy. Ich koleżanka Gabrysia ogłasza w szkole, że przyjaciele zostali parą.
 • Wiza na miłość 7

  Dla tych par to zapewne najważniejsze 90 dni w ich życiu. Do Stanów Zjednoczonych z wizą narzeczeńską w paszportach przyjeżdżają zagraniczni kochankowie, aby po raz pierwszy zamieszkać ze swoją drugą, amerykańską połową. Anna, matka trójki dzieci, poznała swojego narzeczonego z Turcji w mediach społecznościowych, na forum dyskusyjnym dla pszczelarzy. Nie znają wspólnego języka i porozumiewają się za pomocą aplikacji tłumaczeniowej. Teraz Mursel po raz pierwszy przyjeżdża do Stanów Zjednoczonych. Michael, przedsiębiorca handlujący winami, poznał Julianę na imprezie na jachcie w Chorwacji. Brazylijska modelka jest 20 lat od niego młodsza. Czy Michael zdecyduje się na ślub z kobietą w wieku swoich dzieci? Robert oświadczył się Anny zaledwie kilka godzin po pierwszym spotkaniu. Niestety, okazuje się, że Anny ma zbyt impulsywny stosunek do pieniędzy. Podczas pobytu w Rosji Emily zakochała się w swoim trenerze personalnym i teraz jest w ciąży z jego dzieckiem. Amerykanie czekają na przyjazd swoich narzeczonych. Czy wspólne życie okaże się tak doskonałe, jak sobie wyobrażali?
 • Tom i Jerry Show 3

  Kultowi rywale wracają w Tom i Jerry Show, w odświeżonych przygodach klasycznego serialu. Zachowując wygląd, charakter oraz wrażliwość oryginału, nowe przygody przykuwają uwagę wyrazistymi kolorami oraz ostrością obrazu w szalonej komedii slapstickowej. Te niekończące się zatargi Toma i Jerry'ego sprawiły, że stali się ulubieńcami publiczności. Każdy odcinek składa się z dwóch jedenastominutowych przygód, które ukazują starcia Toma i Jerry'ego w ich klasycznej, podmiejskiej okolicy oraz poza nią, gdzie ich zmagania są ukazane w niesamowitych miejscach, np. w średniowiecznym zamku czy w laboratorium szalonego naukowca. W tak prostej fabule, jaką jest kot ścigający mysz, za co mysz mu się odpłaca, możliwości są nieskończone!
 • Hop

  Fred nieustannie poszukuje pracy. Pewnego dnia przez przypadek powoduje wypadek, w którym ranny zostaje Zajączek Wielkanocny.
 • Ten moment

  Każdy to zna, każdemu się przytrafia – nikt jednak nie wie, kiedy się wydarzy: ten decydujący moment, który może zmienić całe życie. Koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba zagrażająca życiu, utrata pracy, zdrada przyjaciela – powody są indywidualne. Jednak efekt zawsze taki sam – nic nie jest już takie jak było. Serial "Ten Moment" opowiada o ludziach i chwilach, które na zawsze odmieniły ich los – o tych trudnych do zapomnienia, bardzo dramatycznych minutach, które wywróciły ich dotychczasowe życie do góry nogami. Towarzyszymy ludziom, którzy często wcześniej się nie znali, a których połączył ten sam bieg wydarzeń. W takiej chwili zbiegają się wszystkie dotychczasowe ścieżki. Zdecydowane skoncentrowanie na momencie przemiany, zmieniającej życie chwili, jest dominującą osią serialu. Każdy odcinek serialu "Ten Moment" opowiada fascynującą, wyjątkową i bardzo emocjonalną historię. W odróżnieniu od wielu innych formatów z rodzaju scripted reality, serial "Ten Moment" wyróżnia technika splitscreenowa, która wizualizuje jednoczesność akcji. Na początku i na końcu wstawiane są komentujące setki. Oszczędnie używany lektor podkreśla i łączy ze sobą poszczególne wątki. Dynamiczny montaż i pełna napięcia muzyka tworzą bardzo emocjonalne połączenie, wciągając widza natychmiast w absolutnie realistyczną, pasjonującą historię. Jak doszło do tego dramatycznego momentu? Jakie na pozór przypadkowe wydarzenia doprowadziły do sytuacji, która zmienia wszystko? Jak dziś wygląda życie tych ludzi? Serial "Ten Moment" dzięki swej różnorodności jest adresowany do szerokiej publiczności. Miłość, przemoc, tajemnice czy rodzinne historie – to tematy wzięte z życia, które oferują szerokie spektrum możliwości. Historie są w autentyczny sposób realizowane z udziałem odtwórców-amatorów.
 • Ukryta prawda N

  Kasia (23), studentka architektury i Wojtek (24), obiecujący pianista, za trzy miesiące mają wziąć ślub. Po powrocie z wycieczki do Krakowa Kasia niespodziewanie oznajmia rodzicom, że zerwała zaręczyny. Pytana o powód zerwania, mówi, że są z Wojtkiem za młodzi, a poza tym uznali, że do siebie nie pasują. W obu rodzinach rozpętuje się piekło – rodzice chcą wiedzieć, co się naprawdę stało. Wszystko jest już ustalone, zapłacone zaliczki za salę, zespół, catering. Wszelkie próby pogodzenia młodych kończą się porażką. Kasia jest nieugięta i stanowcza, Wojtek milczący, wycofany. Dwa tygodnie później matka Kasi, Maria (47), zauważa umięśnionego, wytatuowanego mężczyznę kręcącego się pod jej domem. Podejrzewa, że to włamywacz i jest w szoku, gdy następnego dnia widzi swoją córkę w jego towarzystwie…
 • Ukryta prawda N

  37-letnia pielęgniarka Marta nie potrafi znieść tego, że jej mąż Michał (39), który jest policjantem, prowadzi chorobliwie oszczędny tryb życia. Małżeństwo ma córkę Natalię (14), która ma swoje potrzeby i także jest sfrustrowana zachowaniem ojca. Marta jest zdania, że nie muszą sobie na wszystko żałować i stara się reformować męża, co jest niezmiernie trudne. Kiedy jego oszczędzanie sięga absurdu, interweniuje u teściowej i grozi Michałowi rozwodem. W międzyczasie zauważa, że mężczyzna pomaga nosić zakupy Ewie (68), skromnej emerytce z osiedla. Marta zaczyna podejrzewać, że Michał potajemnie daje Ewie pieniądze…
 • Ukryta prawda N

  39-letnia Marta do dziś była przekonana, że ma fantastycznego męża. Jednak przypadkiem w jego tablecie znalazła korespondencję z jakąś Iwoną, z której wynika, że Marek (41) poszedł z nią do kina zamiast na kolację służbową. Marta jest zdruzgotana. Nie wie, co zrobić. Radzi się przyjaciela Tomka (38), w końcu decyduje się porozmawiać z mężem. Marek wszystkiemu zaprzecza. Po burzliwej awanturze wyprowadza się z sypialni. Para zaczyna chodzić na terapię do psychologa, ale ich wzajemne żale jeszcze bardziej się pogłębiają. Marta czuje, że Marek ją zdradza, on ją oskarża o szpiegowanie. Kobieta coraz bardziej obsesyjnie zaczyna kontrolować męża. W końcu zmusza go, by ujawnił jej korespondencję z tajemniczą Iwoną. Nie spodziewa się, jak bardzo to odmieni jej życie.
 • Ukryta prawda N

  Michalina (22) mieszka z przyjaciółką ze studiów Wiktorią (22). Dziewczyny snują wspólne plany na przyszłość – chcą otworzyć sklep ze zdrową żywnością. Michalina nie ma szczęścia do chłopaków, właśnie po krótkiej znajomości rozstał się z nią przez telefon Szymon (23). Wiktoria pociesza przyjaciółkę. Tydzień później Agata (30), kuzynka Michaliny, proponuje jej pracę. Kobieta otwiera restaurację i potrzebuje kogoś do zarządzania. Michalina jest szczęśliwa, tym bardziej, że Agata zgodziła się też na udział Wiktorii w przedsięwzięciu. Załatwiając sprawę w urzędzie, Michalina poznaje Tomka. Związek szybko się rozwija i gdy Tomkowi trafia się mieszkanie do wynajęcia w okazyjnej cenie, proponuje Michalinie, by z nim zamieszkała. Wiktoria nie jest zadowolona z decyzji przyjaciółki – uważa, że Michalina zbyt się spieszy i za bardzo ufa nowo poznanemu mężczyźnie…
 • Ukryta prawda N

  18-letnia Ania jest w klasie maturalnej. Od dwóch miesięcy spotyka się z Dominikiem (18 l.). Dziewczyna w szkole dowiaduje się, że zdarzył się wypadek: w pożarze mieszkania zginął ojciec Dominika, a on sam, skacząc z okna doznał poparzenia ręki i złamania nogi. Ania postanawia zorganizować zbiórkę pieniędzy na pomoc Dominikowi. Wspiera też jego mamę Bożenę (43 l.) i siostrę Wiolę (17 l.) Rodzice Ani martwią się, że przez chłopaka Ania nie będzie miała czasu na przygotowania do matury. W międzyczasie Marcin, były chłopak Ani, próbuje wykorzystać okazję i wrócić do niej. Rodzice dziewczyny coraz bardziej sprzeciwiają się zaangażowaniu Ani w zbiórkę. Dominik dość szybko dochodzi do względnego zdrowia, ale dalej ma problemy z poruszaniem i oparzoną rękę. Chłopak jest załamany śmiercią ojca i nie chce jałmużny w postaci pieniędzy ze zbiórki. Ania kontynuuje zbiórkę i na przekór wszystkim udaje się jej zebrać kilka tysięcy złotych.
 • Mój przyjaciel delfin II: Ocalić Mandy N

  Ludzie, którzy uratowali życie Winter poszukują dla niej towarzysza.
 • Lepiej późno niż później N

  Harry Langer ma 63 lata i jest zatwardziałym kawalerem, który nigdy nie umówił się z kobietą, która przekroczyłaby trzydziestkę. Ten konserwatywny elegant i nałogowy uwodziciel jest jednocześnie fascynujący i odpychający, a to mieszanka cech, obok których kobiety nie przechodzą obojętnie. Harry właśnie uwodzi Marin Barry (Amanda Peet), ponad trzydzieści lat od niego młodszą córkę znanej dramatopisarki Eryki Barry. Romantyczna schadzka ma miejsce w pięknym, położonym na wydmach domu słynnej Eryki. Dochodzi do nieporozumienia, Eryka i jej siostra Zoe (Frances McDormand) zjawiają się w domu niezapowiedziane rujnując plany kochanków. Harry może śmiało stwierdzić, że to czas, w którym świat sprzysiągł się przeciwko niemu. Chociaż chciałby jak najszybciej opuścić pechowy dom, jednak nie może, ponieważ dostaje ataku serca. Podróż powrotna do domu nadwyrężyłaby jego siły, a w obecnej sytuacji Harry musi o siebie dbać i bardzo się oszczędzać. Wbrew własnej woli zostaje gościem, a właściwie więźniem w domu Eryki, a ona zostaje jego pielęgniarką. Przy tym Harry nie jest pozbawiony fachowej opieki medycznej. Dogląda go młody, zdolny i zabójczo przystojny doktor Julian Mercer (Keanu Reeves). Lekarz chętnie odwiedza dom Eryki, w której jest szaleńczo zakochany. Eryka odwzajemnia uczucia Juliana. Ten romans jest dla niej odskocznią od pełnej skrajnych emocji i napięć relacji ze starzejącym się, apodyktycznym i pretensjonalnym playboyem, którego musi tolerować pod swoim dachem. Harry wraca do zdrowia i do dawnych nawyków. Opuszcza dom Eryki, ale nie potrafi przestać myśleć o niej. Staje wobec najtrudniejszego wyzwania w swoim życiu, chce zdobyć kobietę, o którą stara się i to z powodzeniem o wiele od niego młodszy Julian.
 • wieczór
 • TRWA

  Troja N

  Zakazana miłość Parysa, księcia Troi do Heleny, należącej do królewskiego rodu Sparty, wywołała wojnę, która trwała blisko dziesięć lat. Parys uprowadził Helenę od jej męża, króla Menelaosa (Brendan Gleeson), dopuszczając się w ten sposób zdrady, którą mógł odkupić tylko przelaną krwią. Ten, kto znieważył Menelaosa obrażał również jego brata Agamemnona (Brian Cox), potężnego króla Myken. Na ich wezwanie greckie królestwa jednoczą swe siły, aby odbić Helenę i ocalić honor króla Sparty. W rzeczywistości Agamemnon przystępuje do wojny nie po to, aby bronić honoru swego brata, ale aby dołączyć do swojego imperium Troję, otoczone murami miasto, cieszące się sławą niezwyciężonego. Władca Troi, król Priam (Peter O'Toole) ma wśród swoich sprzymierzeńców doskonałego wojownika i stratega, Hektora (Eric Bana). Jeden jedyny wojownik na świecie może pokierować atakiem na Troję, to sławny Achilles (Brad Pitt). Arogancki, butny i uznawany za niezwyciężonego Achilles w każdej wojnie zabiega tylko o jedno trofeum, o sławę. Przepełniony pychą wierzy, że może mierzyć się z potęgą Agamemnona i pewnie by tak było, gdyby nie zdrada. Miłość jest u zarania wszystkich konfliktów, w których uczestniczą bohaterowie tej historii. Zarzewiem nowej wojny są wydarzenia, które miały miejsce na uczcie wyprawionej z okazji rozejmu zawartego przez króla Sparty, Menelaosa, z rządzącym Troją królem Priamem. Gdy reprezentujący Priama Hektor świętuje z wraz z zaproszonymi dostojnikami, jego brat Parys uwodzi i porywa piękną Helenę. Rozejm zostaje zerwany, Grecy znów jednoczą swe siły przeciwko Troi. Agamemnon nakłania do udziału w wojnie Achillesa, którego matka, bogini Tetyda (Julie Christie) ponoć obdarzyła nieśmiertelnością. Król Priam podejmuje wyzwanie i przystępuje do wojny. Chociaż nie ma takich sił, jakimi dysponują Grecy, to jednak pomaga mu przypadek. Wybucha kolejny konflikt o kobietę, tym razem pomiędzy Agamemnonem i Achillesem. Achilles, pozbawiony towarzystwa pięknej Bryzeidy (Rose Byrne) odmawia dalszego udziału w walce.
 • Szefowie-wrogowie II N

  Nick, Dale i Kurt postanawiają założyć własną firmę. Nieuczciwy inwestor postanawia jednak wycofać wsparcie finansowe projektu. Zdesperowani i pozbawieni możliwości ubiegania się o swoje prawa w sądzie, postanawiają porwać dorosłego syna biznesmena, by odzyskać kontrolę nad firmą i własnym życiem. W kontynuacji przeboju z 2011 ponownie występują Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis. Jannifer Aniston, Jamie Foxx oraz Kevin Spacey ponownie wcielają się w rolę wrogich szefów. Do obsady dołączają Chris Pine i Christoph Waltz.
 • Dusza towarzystwa N

  Kiedy gospodyni domowa Deanna (Melissa McCarthy) zostaje nagle porzucona przez męża, postanawia wrócić do college'u. Trafia do tej samej szkoły i klasy co jej córka, która nie jest do końca przekonana do tego pomysłu. Wyluzowana i wygadana Deanna — teraz Dee Rock — zaczyna korzystać z wolności, zabawy i towarzystwa chłopaków z bractwa.
 • Druga strona medalu 2 AD

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Sarah Fergusson. Księżna Yorku. Niegdyś żona następcy tronu brytyjskiego - księcia Andrzeja. Enfant terrible na dworze królowej Elżbiety II. Dziś filantropka, producentka filmowa i spełniona matka dwóch dorosłych córek.
dalej
Zobacz program innych kanałów: