Królowa Przetrwania: Ewelona wyznała, że otarła się o śmierć

Królowa Przetrwania: Awantura między Eweloną i Ewą
Siódmy odcinek Królowej Przetrwania zafundował widzom prawdziwy rollercoaster emocji. Niewinna wymiana zdań między Eweloną i Ewą, dotychczasowymi przyjaciółkami, przerodziła się w poważną kłótnię.

Wszystko zaczęło się od niewinnego komentarza Ewy. Uczestniczka pochwaliła Ewelonę za siłę charakteru, co ta odebrała jako podważenie jej atrakcyjności fizycznej. Ewa powiedziała, że konkurentki z przeciwnej grupy doceniły Ewelonę za jej siłę charakteru, a nie za jej fizyczność.

Kompleksy i traumy - bolesne wyznania uczestniczek

Ewelona otworzyła się na temat traumatycznych przeżyć. Opowiedziała o fali krytyki, która spadła na nią na początku jej medialnej kariery. Wyznała, że w przeszłości ważyła 20 kg więcej i była krytykowana za wagę. Ten "lincz publiczny" zniszczył jej pewność siebie i doprowadził do licznych operacji plastycznych. Jedna z nich omal nie zakończyła się tragicznie - Ewelona zaraziła się bakterią i przeszła sepsę.

Od samego początku, kiedy tylko weszłam do telewizji, ważyłam ponad 20 kg więcej. Moje imię było przekręcane na Ewędlina. Pisano, że jestem obrzydliwa, tłusta, że jestem najgorszą osobą, jaka była do tej pory w telewizji. Ten lincz publiczny spowodował, że przestałam w siebie wierzyć. Patrząc w lustro, zastanawiałam się, czy faktycznie ci ludzie mają rację. Dlatego jestem taka wrażliwa na tym punkcie
- wyznała Ewelona.

Konflikt Ewelony i Ewy

Po tym wyznaniu i Ewa postanowiła opowiedzieć o swojej traumie. Też była wytykana z powodu wyglądu.

Nie rozumiem, dlaczego mogłaś tak pomyśleć? Skoro ja od 11. roku życia cierpię z powodu swojego wyglądu. Jak mogłaś w taki sposób to odebrać? Ja też jestem wyzywana od tylu lat za to, jak wyglądam, że jestem transwestytą, że mam 40 lat
powiedziała Ewa.

Ostatecznie doszło do pojednawczego uścisku, ale Ewa nie uwierzyła w dobre intencje Ewelony. Jej zdaniem ten gest nie był szczery, a cała sytuacja był próba zwrócenia na siebie uwagi przez Ewelonę. Czy dziewczyny się pogodzą? Na odpowiedź musimy poczekać do następnego odcinka, który zostanie wyemitowany 15 lutego o 22:20 w TVN 7.

Przypominamy, że w player.pl odcinek jest już dostępny.

Zobacz również:

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!