Królowa przetrwania: Wielkie pojednanie i ekstremalne zadanie! 

Królowa przetrwania: Kukułczę jajo
Królowa przetrwania: Kukułczę jajo
Królowa przetrwania: Ruletka smakołyków, cz. 1
Królowa przetrwania: Ruletka smakołyków, cz. 1
Za nami 6 odcinek "Królowej przetrwania", w którym nie brakowało zaskakujących zwrotów akcji: zmiana kapitanek, tajskie przysmaki i zakopany topór wojenny. 

Izu niepodziewanie pojawił się w campie przegranych, gdzie trwało spotkanie obu drużyn i ogłosił, że każda ekipa musi wyznaczyć dziewczynę, która zostanie kukułczym jajem, czyli nowym kapitanem drużyny przeciwnej. W wyniku wyzwania  przywódczynią Marty, Natalii i Edyty została Aneta Glam. Nietrudno sobie wyobrazić, jak tę informację przyjęła drużyna, która niemal w całości była skłócona z Anetą... Do konkurencji, jako "kukułcze jajo", powędrowała Josie. Największym zaskoczeniem całej tej wymiany było wielkie pojednanie Anety z drużyną Panter. 

Ekstremalne zadanie! 

Izu Ugonoh w każdym odcinku sprawdza wytrzymałość influencerek i przygotowuje dla nich przeróżne zadania. Tym razem udało mu udało mu się doprowadzić jedną z uczestniczek do płaczu. Izu przygotował dla dziewczyny wielką ruletkę rozmaitych przysmaków, które dla większości Europejczyków są trudne do przełknięcia. 

Pod przykrywkami są dania street foodowe. Są to przysmaki z różnych prowincji Tajlandii. Niektóre z nich mogą się okazać dla Europejczyków wyzwaniem. Będziecie startować w parach z przeciwnych drużyn. Każda z was, która zje danie, zdobywa punkt, ale ta, która zje jako pierwsza, zdobywa kolejny punkt. Danie trzeba zjeść do końca
wyjaśnił prowadzący.

Josie i Aneta jako pierwsze wzięły udział w zadania. Wylosowały stuletnie jaja, które zwykle są konserwowane w mieszance gliny, popiołu i herbaty. W tym pojedynku lepsza okazała się Aneta, która swoją determinacją ostatecznie przypieczętowała rozejm ze swoją nową drużyna i udowodniła, że zamierza grać na ich korzyść. 

Runda druga należała do Ewel0ny i Edyty, które wylosowały... larwy. Nie zazdrościmy. W tym pojedynku lepsza okazała się Ewel0na, która błyskawicznie połknęła robaki i równie szybko je zwróciła. 

Kolejne starcie należało do Natalii i Ewy, które wylosowały flaki wołowe. Obie panie uznały, że nie są w stanie połknąć "dania" i się poddały. 

Finał należał do Marty i Klaudii. Dziewczyny musiały zjeść usmażone w całości pisklę. Wielu mogłoby się wydawać, że nie było to najgorsze danie w tym zadaniu, ale Klaudia nie kryła swojego przerażenia. Płacząc próbowała zjeść pisklę, ale Marta zdecydowanie ją uprzedziła i zapewniła zwycięstwo swojej drużynie. 

Ewel0ne nie kryła swojej irytacji zachowanie Klaudii. 

Jest to kurczak, smażony, doprawiony, za**biste k**wa żarcie. Nie raz nie mamy takiego na campingu. Nie wiem, z czego to wynikało, dla mnie to była taka k**wa sztuczna szopka zrobiona wokół własnej osoby
- skomentowała. 

Królowa przetrwania: Ekstremalne zadanie

Królowa przetrwania: Ruletka smakołyków, cz. 4
Królowa przetrwania: Ruletka smakołyków, cz. 4
Królowa przetrwania: Ruletka smakołyków, cz. 3
Królowa przetrwania: Ruletka smakołyków, cz. 3
Królowa przetrwania: Ruletka smakołyków, cz. 2
Królowa przetrwania: Ruletka smakołyków, cz. 2
Królowa przetrwania: Ruletka smakołyków, cz. 1
Królowa przetrwania: Ruletka smakołyków, cz. 1
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!