Królowa Przetrwania: Zaręczyny w dżungli! Którą z pań zaskoczył ukochany?

Królowa Przetrwania: Zaręczyny Ewy Piekut
Finał "Królowej Przetrwania" zaskoczył chyba wszystkich! Po tygodniach rywalizacji w ekstremalnych warunkach nadszedł wreszcie czas na wyłonienie królowej dżungli. Jednak to, co wydarzyło się po drodze, przejdzie z pewnością do historii programu. 

Ewa odpadła tuż przed finałem "Królowej Przetrwania" 

Królowej przetrwania: Ewa odpada z programu

W finałowym odcinku spotkały się: Josie Kwaśniewska, Ewelona, Marta Linkiewicz i Natalia Janoszek oraz Aneta Glam i Ewa Piekut. Jako pierwsza z rywalizacji odpadła Ewa, która została wyeliminowana przez swoją przyjaciółkę Ewelonę.

Zaręczyny w "Królowej Przetrwania"

Ewa Piekut pożegnała się z programem tuż przed finałem, zajmując 6. miejsce. Po spakowaniu plecaka czekała na nią jednak niespodzianka. W dżungli rozbłysły światła, a przed Ewą stanął jej partner z bukietem czerwonych róż. Okazało się, że mężczyzna od paru dni czekał na nią, aby zadać jej ważne pytanie.

Zleciałem pół świata, żeby cię zobaczyć. Siedzę pośrodku dżungli i czekam na ciebie, żeby ci powiedzieć, że kocham cię nad życie i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną do końca życia. Ewo, czy uczynisz mnie najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi i wyjdziesz za mnie?
- powiedział i uklęknął. 

Ewa była wyraźnie zaskoczona całą sytuacją, ale z radością przyjęła oświadczyny. 

TAK! Co ja mam zrobić, to są moje pierwsze zaręczyny w życiu. Ja nie wierzę... Boże... 
 - powiedziała. 

Serdecznie gratulujemy szczęśliwej parze i życzymy jak najwięcej miłości!  

Kto wygrał program "Królowa Przetrwania"?

Zwyciężczynią "Królowej Przetrwania" została Josie Kwaśniewska, która już w poprzednim odcinku zagwarantowała sobie miejsce w finale, wygrywając złoty bilet. W dzisiejszym wyścigu nie miała sobie równych i jako pierwsza pokonała ponad 1200 schodów prowadzących do Świątyni Jaskini Tygrysa.

Królowej przetrwania: Josie pierwsza na mecie

Autor: Dagmara Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?