Królowa Przetrwania: Wzrasta konflikt między Ewą i Eweloną

Królowa Przetrwania: Ewa
Królowa Przetrwania: Test wiedzy ogólnej i nietypowy unboxing
Królowa Przetrwania: Test wiedzy ogólnej i nietypowy unboxing
Królowa Przetrwania: Narasta konflikt między Ewą i Eweloną
Królowa Przetrwania: Narasta konflikt między Ewą i Eweloną
Czas na test wiedzy ogólnej! Ale, żeby utrudnić nieco to zadanie dla uczestniczek został przygotowany nietypowy unboxing. Zawartość pudełek nie każdemu przypadła do gustu. Podczas konkurencji powrócił również niewyjaśniony spór między Ewą i Eweloną. Czy dziewczynom uda się w końcu porozumieć?

Uczestniczki, żeby uzyskać pytanie i móc zdobyć punktu, w pierwszej kolejności musiały włożyć rękę do pudełka z niespodzianką. Nie wszystkim udało się przebrnąć przez pierwszy etap tego zadania.

Dodatkowo, spór pomiędzy Ewą i Eweloną narasta. Dziewczyny nie tylko kłócą się o bieżące sprawy, ale także wypominają sobie rzeczy z przeszłości. Ewa przyznała też, że celowo sprowokowała Ewelonę do dyskusji.

 Ja trochę zagrałam i specjalnie powiedziałam coś do Izu. I czekam tylko na reakcję Eweliny. 
Ewa

Na odpowiedź nie musiała długo czekać. Dziewczyny ponownie poruszyły temat słów, które padły podczas zmiany drużyny przez Ewelonę. Okazało się, że mimo, że wydawało się, przegadały te kwestie, to jednak obydwie w dalszym ciągu mają sobie wiele za złe.

 Ja się po prostu czuję zaatakowana. 
Ewelona

Czy po tym wszystkim uda im się jeszcze uratować przyjaźń?

240215_Krolowa_Przetrwania_odc_8_tc08 16x9
Królowa Przetrwania: Narasta konflikt między Ewą i Eweloną

O czym jest program?

Dwanaście kobiet znanych z social mediów i programów telewizyjnych typu reality spotka się w niecodziennych okolicznościach – w samym sercu dżungli, bez telefonów. W programie będą musiały przełamać swoje lęki i zmierzyć się z zadaniami wymagającymi odwagi, siły czy sprawności fizycznej. Będą musiały budować sojusze, mądrze wybierać liderki i sprytnie eliminować najsłabsze ogniwa. Pokażą się bez instagramowego filtra i cenzury. A tylko jedna z nich zostanie „Królową Przetrwania” i zdobędzie główną nagrodę pieniężną.

Dziewiąty odcinek Królowej Przetrwania zostanie wyemitowany 22 lutego o 22:25 w TVN 7. Przypominamy, że w player.pl jest już dostępny.

Zobacz również:

Autor: Maja Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości