Hotel Paradise All Stars - finał programu już w piątek 11 sierpnia!

Hotel Paradise All Stars
Hotel Paradise All Stars
Nadszedł czas na długo wyczekiwany Wielki Finał edycji specjalnej programu Hotel Paradise All Stars! Już w najbliższy piątek o godzinie 20:00 widzowie telewizyjnej Siódemki poznają zwycięską parę oraz odpowiedź na najważniejsze pytanie - miłość czy pieniądze?

Obie pary finalistów przeszły burzliwą i pełną emocji drogę do tego wyjątkowego wieczoru. Julię i Grzegorza połączyła niesamowita chemia i pomimo trudnych momentów i nieporozumień, z każdym dniem zbliżali się do siebie coraz bardziej. Nana i Blondino z kolei, budowali swoją relację powoli, ale solidnie. Do samego końca mogli liczyć na wzajemne wsparcie i lojalność. Zasady pozostają jednak niezmienne – tylko jedna z par stanie na Ścieżce Lojalności.

Ostateczną decyzję tradycyjnie podejmą byli mieszkańcy Hotelu. To oni byli świadkami rozwoju relacji finalistów podczas całego pobytu na wyspie i teraz ocenią, która para zasłużyła na wielką wygraną. Każdy z nich będzie musiał opowiedzieć się za swoimi faworytami i uzasadnić tę decyzję. Czym będą kierować się uczestnicy podczas swoich wyborów? Jak rozłożą się głosy? Czy czekają nas jakieś niespodzianki? I, co najważniejsze, która z finałowych par zwycięży?

Po Wielkim Finale Hotel Paradise All Stars czas na odcinek specjalny AFTER, czyli spotkanie uczestników i Klaudii El Dursi! W odcinku wezmą udział Blondino i Nana, Sara i Mikołaj, Julia i Grzesiek, a także Ania i Maurycy. Czy gorące uczucia zrodzone w Kolumbii przetrwały próbę czasu i zderzenie z rzeczywistością? Jak wspominają swój udział w programie i czy z perspektywy coś by zmienili? To i jeszcze więcej, uczestnicy zdradzą Klaudii już w najbliższy piątek, tuż po finale, na kanale YouTube TVN7. 

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?