Królowa Przetrwania: Dwie uczestniczki musiały pożegnać się z programem

Królowa Przetrwania
Królowa Przetrwania: Konkurencja
Królowa Przetrwania: Konkurencja
Królowa Przetrwania: Konkurencja
Królowa Przetrwania: Konkurencja
Za nami kolejny emocjonujący odcinek Królowej Przetrwania. Tym razem, aż dwie uczestniczki musiały pożegnać się z programem.

Dziewczyny stają przed kolejną szansą na wygranie pieniędzy. W dzisiejszym odcinku miały za zadanie rozgrzać lód! A dokładniej mówiąc, dostać się do kodów ukrytych właśnie w lodzie. Nasze Panie poniosła fantazja i wykazały się niezwykłymi umiejętnościami w tym temacie. Ostatecznie jako pierwsze zadanie wykonały Pink Panthers, ale z powodu trafienia na czerwony los, musiały oddać połowę swojej puli Bestiom.

W dzisiejszym każda kapitan drużyny musiała wytypować jedną uczestniczkę, która opuści program. Ewelona uznała, że najbardziej za domem tęskni Monika i to ona zakończy swoją przygodę w walce o główną nagrodę. Marta wytypowała Walerię, choć jak sama powiedziała, gdyby nie immunitet, to postawiłaby na Edytę.

W każdej drużynie zostało już tylko po 4 uczestniczki. Kto z nich poradzi sobie lepiej?

Królowa Przetrwania: Dwie uczestniczki pożegnały się z programem

O czym jest program?

Dwanaście kobiet znanych z social mediów i programów telewizyjnych typu reality spotka się w niecodziennych okolicznościach – w samym sercu dżungli, bez telefonów. W programie będą musiały przełamać swoje lęki i zmierzyć się z zadaniami wymagającymi odwagi, siły czy sprawności fizycznej. Będą musiały budować sojusze, mądrze wybierać liderki i sprytnie eliminować najsłabsze ogniwa. Pokażą się bez instagramowego filtra i cenzury. A tylko jedna z nich zostanie „Królową Przetrwania” i zdobędzie główną nagrodę pieniężną.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!