Królowa Przetrwania: Dwie uczestniczki musiały pożegnać się z programem

Królowa Przetrwania: Konkurencja
Królowa Przetrwania: Konkurencja
Królowa Przetrwania: Konkurencja
Królowa Przetrwania: Konkurencja
Za nami kolejny emocjonujący odcinek Królowej Przetrwania. Tym razem, aż dwie uczestniczki musiały pożegnać się z programem.

Dziewczyny stają przed kolejną szansą na wygranie pieniędzy. W dzisiejszym odcinku miały za zadanie rozgrzać lód! A dokładniej mówiąc, dostać się do kodów ukrytych właśnie w lodzie. Nasze Panie poniosła fantazja i wykazały się niezwykłymi umiejętnościami w tym temacie. Ostatecznie jako pierwsze zadanie wykonały Pink Panthers, ale z powodu trafienia na czerwony los, musiały oddać połowę swojej puli Bestiom.

W dzisiejszym każda kapitan drużyny musiała wytypować jedną uczestniczkę, która opuści program. Ewelona uznała, że najbardziej za domem tęskni Monika i to ona zakończy swoją przygodę w walce o główną nagrodę. Marta wytypowała Walerię, choć jak sama powiedziała, gdyby nie immunitet, to postawiłaby na Edytę.

W każdej drużynie zostało już tylko po 4 uczestniczki. Kto z nich poradzi sobie lepiej?

Królowa Przetrwania: Dwie uczestniczki pożegnały się z programem

O czym jest program?

Dwanaście kobiet znanych z social mediów i programów telewizyjnych typu reality spotka się w niecodziennych okolicznościach – w samym sercu dżungli, bez telefonów. W programie będą musiały przełamać swoje lęki i zmierzyć się z zadaniami wymagającymi odwagi, siły czy sprawności fizycznej. Będą musiały budować sojusze, mądrze wybierać liderki i sprytnie eliminować najsłabsze ogniwa. Pokażą się bez instagramowego filtra i cenzury. A tylko jedna z nich zostanie „Królową Przetrwania” i zdobędzie główną nagrodę pieniężną.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!