- Kim jest uczestniczka 3. odcinka programu "Bez kompleksów"?
- Z jakim problemem zmaga się uczestniczka 3. odcinka "Bez kompleksów"?
- Kiedy i gdzie oglądać program "Bez kompleksów"?
"Bez kompleksów" odc. 3. Uczestniczka cierpi z powodu zbyt dużego rozmiaru biustu
Trzeci odcinek programu TVN7 "Bez kompleksów" przedstawił historię 28-letniej Weroniki Róg, która mierzy się ze zbyt dużym biustem. Osiągnął on rozmiar 75M, co jest źródłem kompleksów i niewygodnych spojrzeń ze strony mężczyzn.
Od zawsze miałam duży piersi. Na ten moment mój rozmiar biustu to 75M. Ja nie mogę sobie pozwolić, żeby pójść i kupić biustonosz w sieciówce. No bo takiego rozmiaru nie ma. Zwracają faceci na to uwagę bardzo. Nawet jak idę na plac zabawy z dziećmi, wystarczy, że mam delikatnie koszulkę na szelkach, no i faceci zaraz się oglądają. Zerkają. Czasem perfidnie po prostu podchodzą i tak, żeby coś tam więcej zobaczyć. Szczególnie jak już się człowiek musi schylić do czegoś czy dziecku buta zawiązać- wyznała.
Weronika Róg musi zakładać aż trzy biustonosze. To jedyny ratunek przed bólem
Dodatkowym źródłem dyskomfortu dla 28-latki jest codzienne noszenie aż trzech biustonoszy. To one podtrzymują jej biust, który jest znacznym obciążeniem dla kręgosłupa.
Na zajęcia do pracy zakładam trzy biustonosze, żeby jakoś funkcjonować, żeby ten biust spłaszczyć troszeczkę, żeby mieć takie ruchy po prostu bardziej komfortowe [...]. No ale mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie tak, że będę mogła chodzić w jednym biustonoszu, a może nawet i bez żadnego- dodała.
W trzecim odcinku "Bez kompleksów", Weronika Róg trafi pod opiekę ekspertów - dr. Marka Szczyta, dr. n. med. Michała Nawrockiego oraz sztabu specjalistów - Katarzyny Baran - stylistki, Kamili Tadriyan - makijażystki i Bartosza Bronowickiego - stylisty fryzur. To oni zadbają, by kobieta nabrała pewności siebie!
"Bez kompleksów". Kiedy i gdzie oglądać program TVN7?
15 listopada 2025 roku o godzinie 18:00 na kanale TVN7 zadebiutuje trzeci odcinek programu "Bez kompleksów". Format opowie o spektakularnych metamorfozach kobiet, które chcą zawalczyć o pewność siebie.
Uczestniczki programu to kobiety z wyjątkowymi historiami. Ich metamorfozy nie ograniczają się do zewnętrznej transformacji — to często pierwszy krok ku nowemu, lepszemu życiu. Przez osiem miesięcy kamery śledziły ich pełną emocji i wyzwań drogę do pewności siebie.
Przez osiem miesięcy pomagaliśmy kobietom zmienić aspekty ich fizyczności. Program pokaże nie tylko rady dotyczące odżywiania czy stylu życia, ale także prawdę o wyglądzie zewnętrznym, której wszyscy udajemy, że nie ma znaczenia. To jest nieprawda. Ja nie lubię samooszukiwania się- powiedziała nam Małgorzata Rozenek-Majdan.
Autorka/Autor: Aleksandra Piwowarczyk
Źródło zdjęcia głównego: TVN