"Będzie ogień tej jesieni w Siódemce". Sprawdźcie, co Was czeka

jesień w Siódemce
"Będzie ogień tej jesieni w Siódemce"
Jesień w Siódemce pełna będzie filmowych wieczorów i gorących spotkań w Hotelu Paradise.

W środę w Sopocie odbyło się wyjątkowe spotkanie prasowe, podczas którego dowiedzieliśmy się, co TVN Warner Bros. Discovery przygotował dla swoich widzów jesienią 2023. Porozmawialiśmy z Katarzyną Mazurkiewicz, dyrektorką programową TVN7.

Ta jesień będzie szczególna. Trochę zmieniamy nasz programing. W tym roku przypada 100-lecie założenia (wytwórni) przez braci Warner, którzy z Krasnosielca przyjechali do Stanów, mając wielkie marzenia, by realizować filmy. Dziś, po stu latach, symbolicznie wracają do Polski z niesamowitą biblioteką filmów.
Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektorka programowa TVN7

Jesienne wieczory to przede wszystkim doskonała rozrywka. Dla miłośników kina pokażemy największe filmowe hity, a dla tych którzy lubią gorącą atmosferę, przygotowaliśmy 7. edycję Hotelu Paradise.

Hotel Paradise 7 - co nas czeka?

Gra o miłość i wielkie pieniądze, gdzie płomienne uczucia przeplatają się z intrygą, strategią i zawiłymi relacjami, rozpoczyna się na nowo! Atrakcyjni, odważni i interesujący single pojawią się na egzotycznej, kolumbijskiej wyspie, by znów zawalczyć o wielką wygraną. W drodze do zwycięstwa będą łączyć się w pary, zawierać sojusze, eliminować przeciwników i dokonywać najcięższych wyborów. A każda błędna decyzja lub źle ulokowane uczucia mogą boleśnie zakończyć tę przewrotną rozgrywkę.  

Miłosne wyznania, niespodziewane przyjaźnie, dotkliwe zdrady i akty desperacji – Hotel Paradise już nie raz udowodnił, że rządzi się własnymi prawami. Tutaj niczego nie możesz być pewien. Ten, kto jednego dnia jest Twoim przyjacielem, następnego może okazać się największym wrogiem. W końcu droga do zwycięstwa ma różne oblicza. Podczas gdy jedni będą szukać przyjacielskich układów i stabilnych relacji, inni przepadną w miłosnej otchłani. Nie zabraknie też takich, którzy by osiągnąć cel posuną się do manipulacji. Która droga okaże się właściwa? Jedno jest pewne – by przetrwać cotygodniowe Rajskie Rozdanie, należy znaleźć pewnego partnera. 

Ale nawet najbardziej stabilne relacje mogą zostać wystawione na próbę, gdy w luksusowym Hotelu każdego tygodnia będą pojawiać się kuszący i żądni przygód single. Ich nadrzędnym celem będzie przetasowanie kart tej miłosnej układanki i rozbicie jednej z par. Tylko najmocniejsze relacje będą w stanie przetrwać tę próbę. 

W pokonywaniu kolejnych etapów gry niezwykle pomocna będzie Rajska Wyrocznia. Odpowiadając na właściwie zadane przez uczestników pytania, rozwieje ich wątpliwości lub wręcz przeciwnie – uwidoczni manipulacje, których dopuścili się inni mieszkańcy Hotelu i zasieje ziarno niepewności. 

Każde nadejście nieziemsko pięknej Klaudii El Dursi będzie zwiastować komplikacje. Prowadząca program jak zawsze przygotuje mieszkańcom Hotelu forsowne konkurencje i zawiłe łamigłówki, które obfitować będą w zaskakujące zwroty akcji. Kto będzie wystarczająco sprytny i silny by przetrwać? Para, której uda się dotrzeć do finału programu, stanie na Ścieżce Lojalności. Wtedy okaże się, co jest ważniejsze – uczucia czy pieniądze. 

W programie nie mogłoby także zabraknąć błyskotliwych, trafnych i piekielnie zabawnych komentarzy uwielbianego przez widzów Pana Lektora. Co tym razem przyniesie nam Hotel Paradise? Przekonamy się już wkrótce na antenie telewizyjnej Siódemki i w Player.pl. 

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?