Królowa Przetrwania PRZED EMISJĄ W TV: Czas na kolejne zmiany w drużynach

Królowa Przetrwania: Czas na kolejne zmiany w drużynach
Izu zaskakuje uczestniczki swoją wizytą, która skutkuje kolejnym przetasowaniem w drużynach. Kto stanie na czele drużyn?

Różowe Pantery odwiedzają przeciwny camp i zapraszają dziewczyny na kolacje. Propozycja budzi mieszane uczucia, szczególnie u Anety, którą podłamują dramy w dżungli i kolejne ataki na nią. Ostatecznie Bestie wkładają najlepsze kreacje wieczorowe i składają wizytę konkurencji. Na kolację dołącza jeszcze jeden nieoczekiwany gość. Prowadzący program zaskakuje uczestniczki swoją wizytą, która skutkuje kolejnym przetasowaniem w drużynach. To nie koniec zaskoczeń. Uczestniczki, która zmieniły obozy zostają nowymi kapitanki swoim drużyn.

Kolejnego dnia uczestniczki odwiedzają wyjątkowe miejsce w Tajlandii - sanktuarium słoni. To tam czeka na nie kolejne zadanie, w którym uczestniczki muszą się nadźwigać i ubrudzić, żeby zdobyć pieniądze. Jednak prawdziwe wyzwanie i dla wielu najtrudniejsze w całym programie, dopiero przed nimi. Tym razem żeby wygrać camp, dziewczyny muszą zjeść przysmaki kuchni tajskiej. Wygrana okupiona jest dużym poświeceniem, a jedna z dziewczyn po raz kolejny przeżywa trudne chwile. Uczestniczki rozchodzą się do swoich kompletnie nowych campów w innej dżungli. Czeka je duże zaskoczenie.

O czym jest program?

Dwanaście kobiet znanych z social mediów i programów telewizyjnych typu reality spotka się w niecodziennych okolicznościach – w samym sercu dżungli, bez telefonów. W programie będą musiały przełamać swoje lęki i zmierzyć się z zadaniami wymagającymi odwagi, siły czy sprawności fizycznej. Będą musiały budować sojusze, mądrze wybierać liderki i sprytnie eliminować najsłabsze ogniwa. Pokażą się bez instagramowego filtra i cenzury. A tylko jedna z nich zostanie „Królową Przetrwania” i zdobędzie główną nagrodę pieniężną.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!