Królowa Przetrwania PRZED EMISJĄ W TV: Czas na kolejne zmiany w drużynach

Królowa Przetrwania
Królowa Przetrwania: Czas na kolejne zmiany w drużynach
Izu zaskakuje uczestniczki swoją wizytą, która skutkuje kolejnym przetasowaniem w drużynach. Kto stanie na czele drużyn?

Różowe Pantery odwiedzają przeciwny camp i zapraszają dziewczyny na kolacje. Propozycja budzi mieszane uczucia, szczególnie u Anety, którą podłamują dramy w dżungli i kolejne ataki na nią. Ostatecznie Bestie wkładają najlepsze kreacje wieczorowe i składają wizytę konkurencji. Na kolację dołącza jeszcze jeden nieoczekiwany gość. Prowadzący program zaskakuje uczestniczki swoją wizytą, która skutkuje kolejnym przetasowaniem w drużynach. To nie koniec zaskoczeń. Uczestniczki, która zmieniły obozy zostają nowymi kapitanki swoim drużyn.

Kolejnego dnia uczestniczki odwiedzają wyjątkowe miejsce w Tajlandii - sanktuarium słoni. To tam czeka na nie kolejne zadanie, w którym uczestniczki muszą się nadźwigać i ubrudzić, żeby zdobyć pieniądze. Jednak prawdziwe wyzwanie i dla wielu najtrudniejsze w całym programie, dopiero przed nimi. Tym razem żeby wygrać camp, dziewczyny muszą zjeść przysmaki kuchni tajskiej. Wygrana okupiona jest dużym poświeceniem, a jedna z dziewczyn po raz kolejny przeżywa trudne chwile. Uczestniczki rozchodzą się do swoich kompletnie nowych campów w innej dżungli. Czeka je duże zaskoczenie.

O czym jest program?

Dwanaście kobiet znanych z social mediów i programów telewizyjnych typu reality spotka się w niecodziennych okolicznościach – w samym sercu dżungli, bez telefonów. W programie będą musiały przełamać swoje lęki i zmierzyć się z zadaniami wymagającymi odwagi, siły czy sprawności fizycznej. Będą musiały budować sojusze, mądrze wybierać liderki i sprytnie eliminować najsłabsze ogniwa. Pokażą się bez instagramowego filtra i cenzury. A tylko jedna z nich zostanie „Królową Przetrwania” i zdobędzie główną nagrodę pieniężną.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?