W piątki najlepsze romantyczne kino w Siódemce. Jakie filmy można zobaczyć?

Filmy romantyczne w Siódemce
Filmy romantyczne w Siódemce
Co powinna posiadać idealna komedia romantyczna? Co sprawia, że szybciej bije wam serce? Jakim bohaterom chcecie kibicować? Przygotowaliśmy dla was romantyczne propozycje na filmowe wieczory z TVN7.

Komedie romantyczne cieszą się nie gasnącą popularnością. Widzowie lubią oglądać historie, w których miłość unosi się w powietrzu, a kochankowie pokonują przeciwności, by wspólnie budować szczęśliwą przyszłość. W historii kinematografii powstało kilkanaście kultowych produkcji, które wyznaczyły trendy. Wśród nich z pewnością znajdują się "Walentynki" czy "Pamiętnik". Zobaczcie, jakie tytuły wybraliśmy na majowe seanse.

Walentynki - 3 maja, 20:00

Walentynki
Walentynki

Każdy dzień jest dobry na Walentynki! Wyłącznie gwiazdy, wyłącznie zabawa! Plejada aktorów zachwyca w tej zabawnej i ujmującej komedii romantycznej reżysera "Pretty Woman" i "Pamiętnika Księżniczki". Wątki się krzyżują, zderzają i zmieniają bieg w niezwykłym spojrzeniu na jeden dzień z życia miłości. Są zaręczyny. Są i kwiaty, które nie zostały wysłane. Jest wielki sekret, który w końcu zostaje ujawniony.

Jest również "przyjadę i zrobię mu niespodziankę", które kończy się zupełnie odwrotnie. Są sprzeczki, pocałunki, złe zwroty akcji, dobre ruchy i moc innych zdarzeń. Nie ważne, czy jesteś właśnie ugodzony strzałą Amora, czy masz to już dawno za sobą. Teraz na pewno się zakochasz - w tym wyjątkowym filmie, w którym 19 gwiazd celebruje miłość.

Wciąż ją kocham - 10 maja, 20:00

Wciąż ją kocham
Wciąż ją kocham

Miłość zmusza nas do podjęcia najtrudniejszych decyzji w życiu… Piękna, porywająca i głęboka miłość, w którą ciężko jest nam uwierzyć, oraz rozstanie i poświęcenie w niezwykle wzruszającej historii. John i Savannah pochodzą z dwóch różnych światów, ale kiedy poznają się przypadkiem na plaży, natychmiast budzi się w nich wzajemne uczucie. Film w reżyserii Lasse Hallströma, wielokrotnie nominowanego do Oscara twórcy "Czekolady" i "Kronik Portowych". W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up" oraz Amandę Seyfried z "Mamma Mia!".

After - 17 maja, 20:00

After
After

Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. W jego spojrzeniu kryje się mrok, jego ciało pokrywają tatuaże, a jego zachowanie pełne jest buntu. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności o jakie nigdy wcześniej, by siebie nie podejrzewała. Odtąd nic już nie będzie takie samo… szczególnie, że wkrótce na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Hardina Scotta.

After II - 24 maja, 20:00

After 2
After 2

Po wydarzeniach, które miały miejsce w pierwszej odsłonie melodramatu "After", dowiadujemy się, że Tessa nadal nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi. Aby zacząć nowe życie i zapomnieć o przeszłości, młoda kobieta rzuca się w wir pracy i małymi kroczkami odbudowuje swój zniszczony przez byłego partnera świat. Dzięki talentowi i urodzie zmiany następują bardzo szybko a na jej drodze staje przystojny i odpowiedzialny nowy amant, Trevor. Mężczyzna wydaje się idealną "odtrutką" na mrocznego i skomplikowanego Hardina. Tessa po poprzednich przeżyciach, wydaje się być gotowa na nowy związek, jednak zakochany w niej Hardin, nie zamierza tak łatwo się poddać i oddać miłość swojego życia w ręce kolejnego faceta. Jest gotów na wszystko, by udowodnić kobiecie, że jego uczucia są szczere. Los, jednak jest okrutny a porywcza dzika natura i skrywane w sercu sekrety sprzed lat znów mogą stanąć na drodze do szczęścia głównych bohaterów. Szczególnie, gdy nowy kandydat zacznie pokazywać swoją prawdziwą twarz…

After III: Ocal mnie - 31 maja, 20:00

After III: Ocal mnie
After III: Ocal mnie

Tessa staje przed najtrudniejszą decyzją w życiu. Właśnie, gdy jej związek z Hardinem rozkwita na nowo, dziewczyna otrzymuje propozycję, która może otworzyć przed nią drzwi do wielkiej kariery. Warunkiem jest przeprowadzka na drugi koniec kraju. Hardin jest temu przeciwny, ale Tessa wie, że taka szansa może się nie powtórzyć. Jej decyzja o wyjeździe to cios dla ich uczucia. Szczególnie, że oboje mierzą się z szokującymi rodzinnymi tajemnicami, które stawiają pod znakiem zapytania wszystko, w co dotąd wierzyli. Gdy Hardin szaleje z zazdrości, Tessa znajduje oparcie w przystojnym nowym przyjacielu. Czy to na pewno tylko przyjaźń?

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:
Tagi:

Pozostałe wiadomości