Skarby z szafy: Nadchodzi drugi sezon programu!

Skarby z szafy: Ania Dec ponownie pomoże uczestnikom programu
Skarby z szafy: Ania Dec ponownie pomoże uczestnikom programu
Każda z nas ma w swojej szafie perełki, którym można nadać drugie życie, przy okazji porządkując swoją przestrzeń i zarabiając na ich sprzedaży. Od czego zacząć selekcję oraz jak rozpoznać prawdziwe "Skarby z szafy"? Ania Dec odpowie na to pytanie w 2. sezonie programu, który już niebawem zagości na antenie TVN7.

Twoja szafa pęka w szwach, a Ty nadal nie masz się w co ubrać? Półki uginają się od ubrań czekających na lepsze czasy, w garderobie zalegają pudełka z obcierającymi butami na „specjalną okazję”, a na dnie szafy chowa się porzucony szal boa, kupiony na jedną imprezę pięć lat temu? "Skarby z szafy" to program dla Ciebie! Jego prowadząca - Ania Dec - podpowie jak uporządkować szafę w duchu zrównoważonej mody.

"Skarby z szafy" - co zobaczymy w 2. sezonie?

W drugim sezonie programu „Skarby z szafy” - Ania Dec ponownie pomoże uczestnikom w pozbyciu się niepotrzebnych rzeczy oraz zebraniu pieniędzy na to, czego naprawdę potrzebują. Tym razem pod młotek pójdą nie tylko ubrania, ale również biżuteria, książki, dekoracje domowe czy sprzęt sportowy. Ania przyjrzy się wszystkiemu, co często zalega w naszych szafach nieużywane, zabierając miejsce na to, co najbardziej potrzebne.

Czy uczestnicy programu sprostają wyzwaniu, biorąc lekcje Ani do serca? Czy przyłożą się do sprzedaży i zbiorą założoną kwotę pieniędzy? Na tych, którym się to uda, czeka dodatkowa nagroda.

Skarby z szafy, sezon 2
Skarby z szafy 3
Skarby z szafy 2
Skarby z szafy 1
Skarby z szafy
+1
Zobacz galerię

PREMIERA 2. sezonu programu "Skarby z szafy" na antenie TVN7 - w piątek 9 lutego, o godzinie 16:55.

Zobacz także:

Królowa Przetrwania: Konkurencja

Autor: Małgorzata Czop

Źródło: informacja prasowa

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!