"Ślepnąc od świateł" - serial na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka już od 5 kwietnia na antenie TVN7!

Kultowa polska produkcja HBO nagrodzona Orłem za najlepszy filmowy serial fabularny oraz zdobywca Nagrody Specjalnej w plebiscycie Telekamery już wkrótce na antenie telewizyjnej Siódemki. Widzowie będą mogli oglądać serial w środowe wieczory, począwszy od 5 kwietnia, po godzinie 23:00.

Opowieść o siedmiu dniach z życia kokainowego dilera Kuby, którego perfekcyjnie poukładane życie zaczyna zmieniać się w chaos. Akcja serialu "Ślepnąc od świateł" toczy się w okolicach Bożego Narodzenia. W tym okresie stolica Polski aż huczy od imprez firmowych i wydarzeń towarzyskich, na których wszelkiego rodzaju używki są towarem wielce pożądanym. Święta to prawdziwe żniwa dla Kuby – do jego klientów należą warszawscy politycy, celebryci, gwiazdy muzyki oraz wiele zamożnych i wpływowych osób. Kuba wie o swoich nabywcach prawie wszystko, ale sam pozostaje bardzo tajemniczy. Zmęczony dotychczasowym życiem, postanawia uciec i wyjechać do Argentyny. Jednak nie będzie to łatwe, ponieważ mroczna strona Warszawy nie zamierza mu tak łatwo odpuścić. W międzyczasie, po kilkuletnim wyroku, z więzienia wychodzi „Dario”, gangster starej daty.
Serial HBO powstał na podstawie powieści Jakuba Żulczyka pod tym samym tytułem. W rolę Kuby wciela się raper i aktorski debiutant Kamil Nożyński. W obsadzie serialu znajdują się również Jan Frycz, Janusz Chabior, Robert Więckiewcz i Cezary Pazura.
Emisja serialu na antenie TVN7 od 5 kwietnia, w każdą środę, po godzinie 23:00.
Serial "Ślepnąc od świateł" można również oglądać na platformie HBO Max oraz Player.
Pozostałe wiadomości