Wiosenna ramówka TVN7 upłynie pod znakiem miłości i świetnego kina. Sprawdź, co oglądać!

Klaudia El Dursi
Hotel Paradise 8: Nowy sezon i nowe zasady!
Wiosna 2024 w TVN7 będzie pełna miłosnych zwrotów akcji. Widzowie będą mogli zobaczyć 8. edycję programu "Hotel Paradise", którą poprowadzi Klaudia El Dursi. Zaczynamy 4 marca.

Siódemka to stacja, która zapewnia dobrą rozrywkę i wciągające bikini show. Wiosną wyruszymy do Wietnamu, gdzie została zrealizowana 8. edycja "Hotelu Paradise". Na miłośników paradokumentów czekają popołudniowe spotkania ze "Szpitalem" czy "Ukrytą prawdą". Wieczory upłyną pod znakiem dobrego kina.

Hotel Paradise - co czeka nas w 8. edycji?

Kolejni uczestnicy zawalczą o miłość i wielkie pieniądze. Aby przetrwać w raju, muszą stworzyć pewną relację z partnerem lub partnerką. Mogą zawierać pakty, przyjmować wyrafinowaną taktykę, kierować się sercem lub rozumem. Najważniejsze, by każde Rajskie Rozdanie zakończyli w parze, a nie solo. I te reguły pozostają bez zmian.

Nowe zasady gry w "Hotelu Paradise"

Wybory i decyzje uczestników w tym sezonie będą miały nieodwracalne konsekwencje. A dlaczego? Bo tym razem powrotów nie będzie! Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści Hotel Paradise, to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

"Hotel Paradise" - co przyniesie nowy sezon?

Romantyczne uniesienia, nieoczekiwane wyznania, a także bolesne zawody – tego z pewnością nie zabraknie w tej przewrotnej grze o uczucia i wielkie pieniądze. W nowej edycji pojawi się jeszcze więcej wyzwań stawianych przez prowadzącą program - Klaudię El Dursi. Jej nadejścia zawsze będą zwiastować chwile próby dla uczestników. W nowym sezonie zadania będą niosły ze sobą dodatkową wartość dla mieszkańców. Wiele z nich będzie nie tylko obietnicą przywilejów, ale także szansą na zbudowanie jeszcze bliższej relacji z partnerem. Wszystkie wydarzenia w rajskiej rzeczywistości oczywiście opatrzy swoimi błyskotliwymi i rozbrajającymi komentarzami Pan Lektor.

Kiedy 8. sezon Hotelu Paradise?

Hotel Paradise nabierze zupełnie nowego charakteru. Jak w tej odmiennej, pełnej niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji edycji, odnajdą się uczestnicy? I co okaże się ważniejsze: miłość, przyjaźń czy wygrana? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 4 marca, na antenie TVN7 oraz w Playerze.

Wiosenna ramówka TVN7 - filmowe wieczory

Wieczory w Siódemce upływają pod znakiem kina. Tym razem również czeka nas wiele filmowych doświadczeń. Wiosna będzie pełna superbohaterskich spotkań, aktorskich popisów i nostalgicznych spojrzeń ku przeszłości. W marcu pojawi się "Wonder Woman", stoczymy bitwę o Spartę ("300", "300: Początek imperium), a także wybierzemy się na imprezę, którą trudno zapamiętać ("Kac Vegas w Bangkoku").

Kac Vegas w Bangkoku
Kac Vegas w Bangkoku
Źródło: x-news

Zobacz także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?