- Kim jest Izabela Macudzińska-Borowiak?
- Z jakich programów jest znana?
- Jak wyglądała 10 lat temu?
Kim jest Izabela Macudzińska-Borowiak?
Izabela Macudzińska-Borowiak urodziła się 22 stycznia 1984 roku w Poznaniu. Szeroką rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w popularnym reality show "Królowe życia" emitowanym w stacji TTV, gdzie występowała od 4. sezonu wraz ze swoim partnerem, a później mężem – Patrykiem Borowiakiem – oraz córką Elizą.
Po latach w telewizji jej medialna obecność nie osłabła – Iza kontynuuje karierę w kolejnym formacie stacji "Diabelnie boskie", w którym również pokazuje kulisy życia rodzinnego i zawodowego.
Izabela wzięła udział także w programach "99 Gra o Wszystko", "Orzeł czy Reszka" oraz "10 Zadań specjalnych", a wiosną pojawi się w 3. sezonie "Królowej przetrwania".
Na co dzień Izabela jest doświadczoną bizneswoman prowadzącą wspólnie z partnerem markę odzieżową. Firma cieszy się dużym uznaniem klientów, a sama Izabela odpowiada za projektowanie ubrań. W ofercie jej marki znajdują się sukienki, komplety, kombinezony, stroje kąpielowe i wiele innych produktów, które można kupić zarówno w sklepie internetowym, jak i w stacjonarnym atelier w Poznaniu.
Jak 10 lat temu wyglądała Izabela?
Choć Iza od zawsze lubiła eksperymenty z wyglądem, na przestrzeni ostatnich 10 lat zmieniła się nie do poznania. Pierwsze zdjęcie na Instagramowym koncie celebrytki pochodzi z 2015 roku. Oto, jak wówczas wyglądała.
Kolejne zdjęcie pochodzi z 2020 roku.
Następna publikacja pochodzi z 2022 roku.
A oto jak dziś wygląda Izabela Macudzińska-Borowiak:
Izabela Macudzińska-Borowiak od lat udowadnia, że potrafi zmieniać się jak kameleon. Iza zmienia fryzury, makijaż i modę jak rękawiczki, dzięki czemu wciąż potrafi zaskakiwać fanów i utrzymywać zainteresowanie mediów.
Autorka/Autor: Iga Kugiel
Źródło zdjęcia głównego: Player